Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha zavar a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavar a férfi magassága?

Figyelt kérdés
Én 170 cm körül vagyok és a férfi is, akivel találkoztam. A randira magassarkúban mentem, így jócskán magasabb voltam a férfinál. Túl lehet ezen lépni, ha iszonyatosan zavar a dolog? Vagy hogyan mondjam meg neki kíméletesen, hogy nekem ez így nem oké? Egyébként jól éreztem vele magam, szimpatikus a gondolkodása is, ez az egy zavaró tényező van.
2016. máj. 1. 12:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
First World Problem
2016. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#10 Ha ennyire nem jött be, miért hülyítetted 3 évig? És neki ez hogyhogy nem esett le? Amúgy meg hiába próbálkozunk alacsony lányoknál, nekik is csak a magas pasik kellenek.
2016. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem hulyitettem 3 evig. Attol meg hogy egy altala megvaltoztathatatlan dolgot nem szerettem benne, attol meg szerettem ot es vele lenni. De a szeretettol a magassag okozta kenyelmetlenseg erzese meg nem fog elmulni, de ezt itt nehanyan nem tudjak felfogni, es jon rogton hogy "nem is szeretted, bunko vagy stb.". Majd en eldontom hogy szerettem-e valakit avagy sem, koszonom.
2016. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
akkor miért volt fontos végig a magassága? miért nem tudtad túltenni magad rajta? 1 ilyen bagatell dolgon.
2016. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez nem bagatell dolog. De ezt csak ugyanabban a szituacioban erthetned meg nokent, de megerzeseim szerint te egy 170 koruli pasi vagy, szoval nehezebben fog atjonni barmi amit magyarazni probalok neked.

Azert nem tudtam magam tultenni rajta mert folyton elojott. Eskuvore voltunk hivatalosak, nem vehettem azt a cipot amit akartam, moziba mentunk akkor sem, vasarlasnal is rogton ez kellett legyen az elso gondolatom, ha setaltunk folytom gorbitettem magam, mert bar alig vagyok 55 kilo 173 centihez megis dromedarnak ereztem magam, ebbol jottek a folytonos hatfajasos problemak, szoval mindenhol ott volt. Ez nem olyan hogy "hat fekete haja van, de en a szoket szeretem, na sebaj".

2016. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hagy ott a francba. Alacsony pasikkal nem érdemes foglalkozni. Majd megszokják:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a válaszokat!

#3 - Nem, interneten ismerkedtunk.

#7 - Nem tudom hol olvastad, hogy azt irtam, hogy csak a belso szamit. Ezt soha nem jelentenem ki. Szerintem epeszu ember nem kezd olyannal, aki szamara nem vonzo. Bar a valaszaid alapjan gondolom te is pont ilyen alacsony ferfi vagy.

#10 - Koszonom, egyetertek!

2016. máj. 2. 14:29
 18/21 anonim ***** válasza:

"Ez nem bagatell dolog. De ezt csak ugyanabban a szituacioban erthetned meg nokent, de megerzeseim szerint te egy 170 koruli pasi vagy, szoval nehezebben fog atjonni barmi amit magyarazni probalok neked.

Azert nem tudtam magam tultenni rajta mert folyton elojott. Eskuvore voltunk hivatalosak, nem vehettem azt a cipot amit akartam, moziba mentunk akkor sem, vasarlasnal is rogton ez kellett legyen az elso gondolatom, ha setaltunk folytom gorbitettem magam, mert bar alig vagyok 55 kilo 173 centihez megis dromedarnak ereztem magam, ebbol jottek a folytonos hatfajasos problemak, szoval mindenhol ott volt. Ez nem olyan hogy "hat fekete haja van, de en a szoket szeretem, na sebaj".



ez a hülye önszuggesztió tipikus esete

2016. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Most, hogy kimásoltad a válaszomat, és odaböfögtél a végére valamit, attól neked jobb? Attól te már jobban tudod, hogy én mit éreztem? Netalántán magasabb lettél attól a tudattól, hogy "na, ma végre megint beszólhattam egy nőnek (aki nem járna velem, mert komplexusos lúzer vagyok), egy általam haloványan ismert fogalommal! Jessz!"? Nem értem. Világosan leírtam, senki nem alkalmaz szuggesztiót senkin, pláne nem magamon. Ha valami nem tetszik, akkor az nem fog tetszeni, de ettől még nem dobtam el azt az adott párkapcsolatot. Ennyi. Menjél szuggeráljad magadat, hátha megnősz tőle :D.
2016. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Most, hogy kimásoltad a válaszomat, és odaböfögtél a végére valamit, attól neked jobb? Attól te már jobban tudod, hogy én mit éreztem?"



tisztázzuk:


nem érted mit írtam


ÉRTEM, mit írtál, csak baromság!


megfordítom, talán így megérted.


jártam 1 csajjal, 3 évig. a nagy mellűeket szeretem, de neki kicsik voltak. jól elvoltunk, nem volt gond, csak zavart h kicsik a mellei. harmonikus volt a kapcs, de kicsik voltak a mellei, én meg a nagyokat szeretem. minden rendben volt, össze is illettünk, mások szerint is, de zavart h kicsik voltak a mellei. akárhova mentünk, zavart. akármit csináltunk, zavart. végül otthagytam. "nem tudtam magam túlteni" h kis mellű volt.


érted ennek a dumának az álságos jellegét, vagy még tovább magyarázzam?

2016. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!