Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alacsony srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony srácok miért olyan önbizalomhiányosak?

Figyelt kérdés

Nekem pl. a hírességek közül is mindig az olyanok jönnek be, akik picikék, mosolygósak, aranyosak. Mint pl. Martin Garrix. És érdekes módon ezeknek a srácoknak is mindig van barátnője.

Én tényleg nem értem, honnan szedik ezt sokan, hogy minden lánynak a magasság számít. Az ismerősi körömben is van egy nagyon alacsony srác, jó, ha van 170 centi, és mindig voltak csajai.


2016. máj. 3. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki az. :)

Többek közt, én sem a magam 160 cm-ével. :D

Onnan szedik hogy buták, vagy folyton olyan nőkbe akadnak bele, akiknek ez nem nyerő. Teljesen bele vannak betegedve, mert ez berögzött náluk. Pedig nagyon nem így van, ahogy azt gondolják.

2016. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami, akkor tényleg a magasság az a szempont a csajok 80%-ánál amiből tényleg nem hajlandóak engedni. Olvass itt el bármilyen "listát" a külső elvárásokról. A "legyen magasabb, mint én" első háromban ott lesz. Nyilván nem mindenkinél, de döntő többségnél, és már a 180 alattiak neccesek. Én pont átlag vagyok, 178, nem emiatt nincs barátnőm, de vannak haverjaim 165-170 között. Náluk azért döntő ez. Egyébként fordítva is működik, a srácok is, úgymond védelmezőként akarnak látszódni a csajok mellett, mert ez férfias, így őket is zavarhatja ha magasabb a lány, és nem csak a lányokat, hogy alacsonyabb a srác. 22/F
2016. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg valahogy jobb érzés ha a férfi magasabb. De ha szeretek valakit, nem ez fog számítani. Nálam annyira amúgy sem nehéz magasabb lenni.
2016. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsika de Martin Garrix nem annyira alacsony masreszrol o egy ismert ember akinek rohadt sok loveja van es mellette meg helyes is na ez egy tutko kombo tehat az a kerdes ki ne jonne ossze vele.viszont ne haragudjon meg semelyik alacsony fiu de nekem nem jonnek be szemelyszerint a 165cm-es fiuk.jo mondjuk en 174cm vagyok es igen azert legyen nalam magasabb a srac.annyi alacsony lany van akiknek nem kellenek a magas pasik naluk probalkozzatok.es ne mondjatok h nekik a 2m-es pasik kellenek mert nem;)
2016. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nettó baromság ez a magasság téma.. Az esetek döntő többségében nem a magasság okozza az önbizalomhiányt, csak nem hajlandóak tenni a valódi ok ellen és rá kell fogniuk valami olyanra amivel nem lehet mit kezdeni.
2016. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Martin Garrix a 175 centijével minden csak nem alacsony. Egy 170-es csajnak is tökéletes lenne, főleg, hogy emellett jóképű is. Az alacsonyság <172-nél kezdődik. Egyébként felesleges ilyen kérdéseket feltenni, mert ez tipikusan olyan dolog, amit csak akkor érthet meg az ember, ha megtapasztalja, az illető bőrébe bújik. A drogfüggőket sem értik az emberek, hogy miért nem tudnak leszokni a szenvedélyről, mert képtelenek felfogni, hogy tulajdonképpen milyen belső harcot is kell megvívniuk. Fogalmam sincs, hogy te milyen magas vagy, egyáltalán lány vagy-e, de ha lány vagy, képzeld el magadat egy 173 centis életvidám hormonoktól fűtött tuti csajként és tedd fel magadnak a kérdést, hogy mennyire vonzódnál egy ilyen pasihoz: [link]

(én kb ilyen alkat vagyok 170 centisként)

Ha pedig pasi vagy, akkor képzeld el, hogy akkora vagy, mint a legtöbb lány, és szinte minden férfi legalább fél-egy fejjel magasabb nálad és ebben az esetben mennyire lennél elégedett a helyzeteddel.

2016. máj. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért mert ti csajok nem Akarjátok őket csak a 2méteresekre mentek ha 140 centitekkel is
2016. máj. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem. Nem is jonnek össze egy óriással.
2016. máj. 4. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!