Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire esélytelen egy alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire esélytelen egy alacsony pasinak barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Lassan már a velem egy magasságú és pár centivel kisebb nőknél nem is merek próbálkozni sem, mert folyamatos elutasítást kapok azért, mert alacsony vagyok nekik.


173 cm vagyok, és már nem egy kb. 145-160 cm magasságú nő utasított el, hogy nem tudna rám férfiként tekinteni, mert a férfiak 190 cm-nél kezdődnek. Az annál alacsonyabbak csak "makettek". :( (Ezt egy kb. 150-155 cm körüli nő mondta nekem, olyan egy-másfél fejjel voltam magasabb tőle.)


Szeretnék már párt találni, de ilyen alacsony növéssel sikerülhet egyáltalán?


28/F



2016. ápr. 24. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Rossz helyen keresgetel. Semmi baj a magasságoddal ,ismerek sok jóval alacsonyabb fószert aki kapcsolatban él. Teljesen átlagos a magasságod
2016. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

Párom is 173 centi, én 159. 3 éve boldogok vagyunk együtt.


Minden sikerülhet persze. De, ahogy viszonyulsz magadhoz, azt is fogod a többiektől visszakapni, plusz rossz helyen is keresgélsz!

2016. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
akkor én is rossz helyen keresgélek? nem hiszem hogy ugyan azok nőknél próbálkoztam mint a kérdező.... sajnos ez van a nők undorodnak az alacsony férfiaktól nem tudnak férfiként rá tekinteni ! akkor mit szóljon egy 157 cm férfi? kb ássa el magát! add fel haver mint én semmi értelme a magyar "nőknél" próbálkozni nagyon felszínesek meg anyagiasak!
2016. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem a magasságoddal lehet a baj. 178 vagyok és soha nem volt panasz a magasságomra. Az az 5 centi, ami közöttünk van, szemmel nem érzékelhető. Volt, hogy nálam magasabb barátnőm volt. Amúgy is mit akar egy 2 méteres sráctól a 150 magas csaj? Elég nevetségesen néznek ki szerintem :D
2016. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Én egyszerűen fel nem tudom fogni és elhinni is nehezen tudom, hogy itt mindenkit azzal utasítanak vissza a nők, ráadásul az alacsonyabbak is, hogy "egy pasi 190 cm-től kezdődik, nem tudlak férfinek tekinteni".

Soha életemben nem hallottam még senkitől ilyet, mármint egy fiú ismerősöm sem panaszkodott arra, hogy ilyen tahó stílussal és megjegyzéssel utasították volna vissza őket. Pedig vannak köztük alacsonyabb srácok is és érdekes pár kivételével majdnem mindnek van barátnője. És kapaszkodjatok, olyan is van, ahol a csaj a magasabb. De az utcán is látni ilyen párokat, tehát nem értem mi ez a nagy felháborodás, hogy itt a 190 centi alatti pasik senkinek nem kellenek, mikor nap, mint nap látni ennek a szöges ellentétét.


Én 176-177 körül vagyok, de semmi problémám nem lenne egy 173 centis pasival. Az mióta alacsony? Nem értem. Nyilván annak nem örülnék, ha egy fejjel én lennék a magasabb, de nem várhatom el azt sem, hogy tőlem magasabb legyen minimum 5-10 centivel, mert azért lányban én is elég magas vagyok, de nekem azzal sincs bajom, ha egy magasak vagyunk vagy tőlem pár centivel alacsonyabb.

De azt, hogy valakinek közöljem, hogy 190 centi alatt nem férfi a férfi, szóval adios, na azt nem. Nem vagyok suttyó.


22L

2016. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Párom 170 centi, én 156. Nekem eszembe se jutott, hogy túl alacsony lenne. Sőt, az sem, hogy átlagban alacsony, mert sose figyeltem ilyesmire pasiknál, tekintve, hogy "törpicsek" vagyok :D
2016. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Semmi gond a magasságoddal. Nem jönnék össze olyannal, aki sokkal magasabb nálam. Szerintem nem előnyös a nagy magasságkülönbség.
2016. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

több alacsony hapsi haverom van, mindegyiknek van barátnője, és úgy látom, még sikeresek is a nők körében.

Hogy miért? Mert más stílusúak, mint a magas emberek, olyan ugribugri, izgága, jópofa mind.

Evvel viszont sok nőt le tudnak venni a lábukról.

Inkább ilyen legyen, mint egy 2 méteres mogorva, bamba, anyafiakihaénnem ember?

2016. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó, ez a fórum nem egy reprezentatív képet ad a magyar huszonévesekről.

Nem ír ide, akinek nincs gondja a pártalálással, és az sem, akinek bár van gondja, de nem szeret keseregni és inkább próbálkozik annyit amennyi az introvertáltságába belefér.


Tehát itt a panasz van többségben, és a panaszos történetek közül is nyilván a szélsőségesek kerülnek elő, hiszen az esik rosszul a kérdezőknek. Egy normális elutasítás után csak a nagyon elmeroggyantak jönnek ide panaszkodni.

Saját tapasztalatom is teljesen más, hasonló korú férfi vagyok, és kifejezetten bunkó elutasítással még én sem szembesültem, pedig inkább azt kapok, néha-néha jön össze találkozó, kapcsolat pedig ugye még annál is ritkábban.

2016. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
152 cm vagyok, a baratom akkora, mint te. Tehát nem tartozol nekem az alacsonyak közé. De ha mégis így lenne, csak annyit mondanék nem szeretnék veled ismerkednu, nem vágnám a képedbe, hogy ez a magasságod miatt van. Rossz lányoknál próbálkozol.
2016. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!