Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Hetente 1-2 alkalommal összefutok egy fiúval, amíg a közös hobbink űzzük.

Ő már évek óta jár ide, én pár hónapja kezdtem. A 2. alkalmamon vettük egymást észre, onnantól kezdve össze-össze akad a tekintetünk, 1-2 alkalommal később odajött hozzám, bemutatkozott, de kezdődött a foglalkozás, nem volt időnk egymásra. Szervezett a club egy bulit, ahova elvittem egy barátnőmet, hogy ne legyek egyedül. Ez a fiú is ott volt, ott is nézegetett, de nem jött oda hozzám. A buli után ismerősnek jelöltem facebookon, amit elfogadott, de ott sem keres.

Ettől függetlenül folyton keres a tekintetével. a közelemben helyezkedik el.

Amiatt szeretnék egyértelmű jeleket adni neki, mert félek, kevés önbizalma van ahhoz, hogy közeledjen. Kicsit alacsonyabb nálam, pedig én is kicsike vagyok, ráadásul nem is az a kifejezetten jóképű fiú. Engem pedig kifejezetten szép nőnek mondanak smink nélkül is.

Veszettem már el úgy szerelmemet, hogy hiába szerettük egymást, nem merte bevallani, csak évekkel később. Nem akarom ezt újra átéli. Mit tegyek még, hogy egyértelmű legyen az ismerkedési szándékom, de rámenős se legyek? Vagy hagyjam az egészet, úgyis oda jön újra, ha ő is meg akar ismerni?


Elnézést az összeszedetlenségemért, nagyon késő van már nekem, csak ez úgy aggaszt.


Ő 24-5 éves lehet, én 23 vagyok.


2016. máj. 5. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá és azt mondod: Szia!
2016. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"szeretnék egyértelmű jeleket adni neki "


Esetleg elég egyértelmű lenne, ha te odamennél hozzá beszélgetni, facebookon ismerkedés se mindenkinek jön be, én pl elfogadok minden jelölést, mert ezer dolog miatt kereshet valaki, de kb 3 havonta akiről nem tudom kicsoda azt le is törlöm.


Jelek küldözgetésével az a baj, hogy a fogadó nem biztos, hogy veszi az adást.

Vagy késve dekódolja a tartalmát, pl 2 évvel később álmából felriadva.


Vannak erre nagyon jó analógiák, de nem fárasztanálak vele :D


22/f

2016. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nem veszem el az összes férfiasságát, ha én kezdeményezem a beszélgetést?

Szerintetek mennyi az esélye, hogy csak félreértettem őt?

2016. máj. 5. 01:25
 4/10 anonim ***** válasza:

2es vagyok


Nem veszed el a férfiasságát, de azzal, hogy csak vársz lehetséges, hogy semmit sem fogsz elérni.


Nem egyszer beszéltem már bele hasonló dolgokkal küszködő lányt, hogy vegye kezébe az irányítást és még ők is meglepődtek mennyire hatásos.


Amit én tanácsolok, hogy SZEMÉLYESEN próbálj először csak barátkozni vele, akármi ürüggyel, pl hogy nemtudm mi ez club, de legalább máris van valami közös téma amiről tudtok beszélgetni.


Barátkozás, ismerkedés és ha utána is tetszik akkor pl hívd el bulizni úgy h többen is vagytok, aztán utána bepróbálkozhatsz, szép lassan felépíted a dolgokat.


Még az is lehetséges, ha így összebarátkoztok, hogy ő fog kezdeményezni, de neked fel kell készülnöd arra, hogy még utána se fogja érteni mi a helyzet, mivel férfiből van.


Magamból kiindulva, nekem nagyon lassan esnek le a dolgok, ha egyáltalán leesnek.


Barátkozás -> több barátkozás ->aztán elhívod kettesben, vagy megpróbálod megcsókolni egy jó pillanatban.


22/f

2016. máj. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Megpróbálom összekaparni az önbizalmam. :)

2016. máj. 5. 01:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenki önbizalom hiányos ahogy látom.
2016. máj. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
írd már le légy szíves, hogy milyen hobbi is ez?!
2016. máj. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megkérdezhetnéd, hogy van-e valakije. Ez egyértelmű lenne, és tudná, hogy mit akarsz. Máris tudnátok miről beszélni. Legfeljebb azt mondja, hogy van nője, de akkor tudod, hogy esélytelen. "Sokszor nem azt bánjuk meg, amit megteszünk, hanem amit nem teszünk meg." Ez egy idézet tőlem. Ne gondold, hogy ciki feltárni az érzéseidet kérdés formájában. Sok sikert, majd írj, hogy mi lett.
2016. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

23 évesen több eszed is lehetne ennél!

Ha egy pasit igazán érdekelsz, akkor ő lépni fog feléd!

Vagy azért nem lép, mert már így is elég vasat tart a tűzben, vagy pedig egy nyomorék életképtelen.

De nektek csajoknak ez utóbbi is kell. Aztán meg csodálkoztok hogy miután ribiként felszedtek egy ilyet, és az nem javul meg mellettetek. Ugyanolyan nyomi "csak dugni akarok" hülyegyerek marad továbbra is.

2016. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na de 9-es, van ilyen is amit írtál, de lehet, hogy nem mer lépni, mert fél. Akkor inkább kezdeményezzen a lány, ha már neki úgyis tetszik. A nemleges válasz jobb a hosszantartó bizonytalanságnál, őrlődésnél.
2016. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!