Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy adjam tudtára "burkoltan"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudtára "burkoltan" hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Azért nem lehet nyíltan,mert közeli barát, ráadásul a testvére próbál Udvarolni nekem, Ő is azt szeretné ha a testvérével jönnék össze.

Valami kis célzás kellene,módszer h tudjon arról h Tetszik, de ne legyen túl egyértelmű, h ha netalán rosszul sül el, ne rajtam nevessen mindenki h mit akarok tőle....


2016. febr. 23. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

A kis játszmák miatt meg még jobban nevetségesebbé fogsz válni, mintha nyíltan megmondanád neki.

Te pedig, ha a tesóka nem felel meg, akkor utasítsd el.


Egyébként ha valamit akarsz, akkor ne a kifogásokat keresd, hogy azért nem lehet mert..., hanem tedd meg, vagy hagyd a fenébe, ha nem tudod rendesen megtenni!

2016. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak simán közöld vele, hogy neked ő tetszik és nem a testvére. Ha meg ezen röhögnek akkor éretlen gyökerek.
2016. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azért nem ilyen egyszerű. ha nyíltan elmondom neki, akkor már nem lesz olyan a viszony köztünk, ha nemleges választ ad, akkor lehet h eltávolodna tőlem automatikusan. De én szeretnék a közelében lenni. Már a puszta jelenléte is boldogsággal tölt el.

Tesóka pedig jó parti, azaz szüleink is azt akarják, és el tudnám képzelni gyermekeim apjának. Tudom zűrös, de ha a pasi akiért odavagyok viszonozná, akkor minden egyszerűbb lenne. De idővel meg tudnám szeretni a tesót is, mégha nem is lennék szerelmes bele.

2016. febr. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!