Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden bántás nélkül, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden bántás nélkül, de miért hiszik azt többségében a mai átlagos nők, hogy egy jó pasi nem csak hogy majd le fog horgonyozni valakinél, de azt is éppen náluk fogja megtenni?

Figyelt kérdés

Nem akarok ebből egy mocskolódós topicot, szóval a gyűlölködők kíméljenek, kérem szépen.

Csak az értelme, valódi válaszokat kérném bárki illetékestől.



2016. máj. 5. 12:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Nos, a remény hal meg utoljára, nemde? Végül is álmodozni lehet, amúgy meg időnként előfordulnak csodák is. Az meg hogy ki a "jó pasi", az sok esetben eléggé szubjektív...
2016. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég szubjektív, hogy ki a jó pasi és ki a jó nő. Most ne az újságokból indulj ki. Aki számomra jó pasi, az ugyanúgy hűséges, mint én, tehát nekem ez is beletartozik a jó pasi minőségbe.
2016. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
azért mert naivak.
2016. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én túlságosan régimódi vagyok 20 évesen ehhez a huszonegyedik századhoz meg a virtuális világához, de számomra egy kapcsolatnak még mindig csak akkor van értelme, ha mindkettőnk célja a házasság. Ha nem az, akkor miért vagyunk egyáltalán együtt? Miért tengődjünk, hónapokon, éveken át ha nem együtt akarunk tervezni, közös jövőt?

És természetesen az, hogy közös célokkal vagyunk együtt még nem azt jelenti, hogy ezt a gyakorlatban valóban meg is tudjuk majd valósítani. De azért vagyunk együtt, hogy kiderítsük.

Szóval ja, nekem egy kapcsolat alapja, hogy egy férfi "hajlandó legyen" "lehorgonyozni". Ha nem, hát mi értelme a kapcsolatnak?

2016. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát én 22 éves fiu vagyok, szerintem nincs szükség szerelmes kapcsolatra, én jobban kívánom a laza szexcentrikus kapcsolatot, mer túl érzelgős vagyok, vannak elég fura elvárásaim, és extra féltékeny vagyok így hamar lekoccolnak a lányok, de ha agyilag lazábbra veszem a dolgot és nuku szerelem csak szexre izgat a lány úgy 1-2 évet ellennék valaki mellett, találtam nemrég egy 10/8-9-es csajt csak már leelőztek ugyhogy keresek tovább.
2016. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

En sem a tipikus jo pasikra bukom, pont azert, mert altalaban lehetetlenul nagykepuek es a huseg sem az erosseguk. Mjndenki neglepodik, mikor mondom, hogy nekem az alacsony, vekony, kisfius arcu pasik tetszenek, de hat meg azok is foglaltak mindig :'D


23L

2016. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Ez sosem volt célom, nem is így állok hozzá.

Összejövök egy pasival, és addig tart, amíg mindkettőnk jól érzi magát. DE elvárom, hogy mindketten tegyünk is érte.

Akit ez érdekel, azzal sokáig jól működik egy kapcsolat, mondjuk nekem két évnél rövidebb még nem volt, a leghosszabb 11 évig tartott, két gyerekem is született, szóval nem nevezhetem futó kalandnak.

Most megyek férjhez másodszorra, átlagos nőként, egy jó pasihoz, aki fura módon mellettem talált meg valamit, amit a sok gyerektelen cicababa mellett eddig soha. Nem én kértem meg az ő kezét. :P


Szóval ha két ember összejön, és jól érzik magukat együtt, akkor egy idő után a pasikban is kialakul az az érzés, hogy ők most elégedettek, sőt boldogok. És nem akarnak ezen a helyzeten változtatni.


A kapcsolat legelején még van jelentősége, hogy ki mennyire szép, aztán egyre kevésbé.

Szóval úgy is kérdezhetnéd, hogy fiúk, miért átlagos nőknél kezdeményeztek, mi van ha véletlen pont "egy ilyen" mellett fogtok lehorgonyozni?


Azt még a végére hozzátenném, hogy attól hogy egy pasi jól néz ki, még lehet átlagos értékrendje, akarhat családot, gyerekeket, kertesházat kutyával... nem kötelező minden jó pasinak nőcsábásznak lennie. És sok pasi egy fokkal rondább az ördögnél, mégsem képes csomót kötni a fa..ra, eszébe se jut lehorgonyozni. Pedig ha csak képen látnád, azt mondanád, vegye el az első nőjét, mert még egyet nem fog találni. Ehhez képest...


Szóval azért, mert a pasinak jó a külseje, még a belső is lehet jó, és nagyon is szeretne lehorgonyozni a megfelelő nő mellett.

Az átlagos külső meg ha abban nem akadály, hogy leszólítsa és elhívja randira a csajt, abban sem lesz az, hogy el is vegye. :)

2016. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
22%
Ez inkább álmodozás... ezzel növelik a saját egójukat, hogy lehet, hogy más szebb, de majd az én szenélyiségem magam mellett tartja...
2016. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy 7-es megválaszolta.


Röviden "hogy attól hogy egy pasi jól néz ki, még lehet átlagos értékrendje, akarhat családot, gyerekeket, kertesházat kutyával", de főleg ez: "A kapcsolat legelején még van jelentősége, hogy ki mennyire szép, aztán egyre kevésbé"

Remélem nem sértelek meg vele, de ez rettentő naiv gondolat.

Ha úgy néznék aki, ahogy a címlapfiúk, C.Tatum vagy ... nem tudom, soha nem akarnék családot, gyereket, közös kertesházat, de ha mégis rátalálnék egy lányra, aki annyira megbabonáz, hogy mindezekre mégis ösztönös vágyat érezzek, ugye el tudod képzelni, hogy hogy kéne kinéznie?

Annyit elárulok, hogy közelebb van az Intimissimi reklámbéli csajhoz, mint az átlagos, utcán látható nőkhöz.

Hogy ez számodra miért nem evidens, azt szeretném én a mai kérdésemmel megtudni.

2016. máj. 5. 14:00
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Bogárka, akkor még egyszer nekifutok, mert látom, hogy a szellemi képességeid messze elmaradnak az átlagostól.


Van egy pasi, aki azt hiszi magáról, hogy tök jól néz ki. Odamegy egy átlagos csajhoz, hogy felszedje.

Innentől már minden megy a maga útján...


Kérdés az, miért állnak le a csúcspasik az átlagos csajokkal?


Egyébként amilyen ostoba vagy, szerintem átlagos csajok inkább abban reménykednek, hogy nem akarsz mellettük lehorgonyozni. Egy percre se...

De ha nagyon jó a tested, egy dugásra még jó lehetsz.

2016. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!