Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire nehéz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nehéz egy átlagos nőnek manapság komoly kapcsolatot találni társkeresőn?

Figyelt kérdés

Elegem lett a netes társkeresésből!!! le is töröltem magam.

Nagyon sok levelet kaptam, képet nem is nagyon néztem, mert az annyira nem érdekel. Kezdő levelek olyanok voltak, mintha egymásról másolták volna, mind ugyanazok. Ilyeneknek nem fogok visszaírni. Kb. 20 levél jött, ami nem volt sablon, velük el is kezdtem levelezni.

Aztán szépen este ki egymás után, mert pár levél után kinyögte hogy ő inkább csak szexre gondolt vagy bevallja neki felesége vagy barátnője van. Aztán kb. 5-6 pasi maradt. Az egyik nagyon messze volt, pedig ő tök szimpi volt. Aztán másik hisztizni kezdett, hogy nem írtam rá egy nap (pedig tényleg dolgom volt), szóval valami szerintem nincs rendbe nála. Aztán két emberrel eljutottam a találkozásik. Az egyik elkezdett kb. 20 percen át telefonon beszélni anyukájával. A másik meg flörtölni kezdett a pincérnőjével. Lehet túl válogatok, de szerintem egy átlagos nőnek nagyon nehéz társat találnia sajnos :(


2016. máj. 4. 14:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%

"18-28 év közötti társkeresők nemek szerinti arányát néztem, döbbenetes:

(mindenhol a város környékét is belevettem)


Budapest : 2525 nő (17,6%) 11799 férfi (82,4%)

Miskolc : 381 nő (12,3%) 2715 férfi (87,7%)

Debrecen : 437 nő (11,45%) 3817 férfi (88,55%)

Szeged : 315 nő (11%) 2548 férfi (89%)

Pécs : 265 nő (10,6%) 2233 férfi (89,4%)

Győr : 330 nő (9,88%) 3340 férfi (90,12%)


(Győr és környékén például több mint 10-szer annyi a férfi társkereső mint a női társkereső !!) "


Ezt a statisztikát én készítettem, a Twoo-ról, ami kifejezetten egy párkapcsolat kereső oldal, nem szexkapcsolat kereső.


Tényleg nehéz? Mesélj még kérlek!

2016. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1. Ezen nem voltam, de szerintem kb 10% pasi marad aki komolyan gondolja és normális is, azt a 10%-ot megtalálni ennyi pasi között, szerintem lehetetlen!!
2016. máj. 4. 14:15
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Mert hiába van sok férfi a társkeresőn, az nem jelent semmit, főleg ha csak kevesen akarnak valami komolyat.
2016. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%

#6


Amint láthatod, régiótól függően 5-10szer annyi a társkereső (kivéve Győrt, ahol még 10szer annyinál is több a férfi). Azaz, minden nőre jut átlag 8 férfi. Nem hiszem, hogy ha minden egyes nőre jut 8 férfi (függetlenül a nő külsejétől, lehet full ronda is, a statisztikába beletartozik), akkor abból a 8 pasiból aki CSAK neki jut, semmi más nőnek a matematika szerint, abból mind a 8 csak szexet akarna. Ilyen nincs. Nőként nevetségesen egyszerű társkeresőn jóképű pasit találni, aki komoly kapcsolatot akar. Függetlenül a külsődtől, mert akár milyen ronda is vagy, ilyen arányok mellett, bőven válogathatsz.

2016. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Kb, ily módosulna a statisztikád szerintem, ha azt nézzük ki akar komolyat és még esetleg normális is (nem telefonál az anyjával randin, nem köpköd a randin,, nem hisztizik stb)


Budapest : férfi (17,6%) nő (82,4%)

Miskolc : férfi (12,3%) nő (87,7%)

Debrecen : férfi (11,45%) nő (88,55%)

Szeged : férfi (11%) nő (89%)

Pécs : férfi (10,6%) nő (89,4%)

Győr : férfi (9,88%) nő (90,12%)

2016. máj. 4. 14:24
 6/27 anonim ***** válasza:
36%

Sokat társkeresőztem (sok sikerrel ;-) ) ... Viszont herótom van a "komoly" kapcsolatot kereső nőktől. Mi az, hogy komoly kapcsolat? Hogy lehet elkezdeni egy ismerkedést, úgy, hogy ez majd komoly legyen? Hiszen nem ismerjük egymást, nem tudjuk egymás elvárásait, igényeit. Eleve jó szex nélkül nem működik egy kapcsolat, márpedig a komoly kapcsolatot kereső nők ugye nem adják be a derekukat azonnal ... így ez a kérdés nem derül ki: tök jó, randizunk, megismerjük egymást, szimpik vagyunk, továbblépünk és jön egy olyan szex, hogy ne is lássalak többet. Na puff a "komoly" kapcsolatnak :-P

Volt pár komoly kapcsolatom az elmúlt években társkereső oldalakról: mind szexkapcsolatnak indult :-P ... csak kiderült, hogy passzolunk és onnantól komolyra fordult. Most is egy ilyenben vagyok, már több mint 2,5 éve ;-)

2016. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem, hogy ha minden egyes nőre jut 8 férfi (függetlenül a nő külsejétől, lehet full ronda is, a statisztikába beletartozik), akkor abból a 8 pasiból aki CSAK neki jut, semmi más nőnek a matematika szerint, abból mind a 8 csak szexet akarna"


Pedig hidd el nyugodtan!!

(Ha nem is csak szexet akarnak, akkor valamiért defektesek)


Amúgy ez egy nagyon rossz oldal, erről nagyon rosszakat hallottam, ide mennék fel legutoljára. Ahol én voltam ott azért messze nem ilyen arányok voltak

2016. máj. 4. 14:27
 8/27 anonim ***** válasza:
29%

#8


Gratulálok a hülyeségedhez. Remélem írtál rá egy script-et, hogy cserélje ki a "férfi" és "nő" szavakat, nem csak kézzel átírtad, mint egy bölcsész.

2016. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

9, Értelek, de mindenki más. Én pl nem tudnám elképzelni magam hosszabb távon olyan nő mellett aki szexkapcsolattal indít. Lehet csúnya előítélet, de ez van.


A társkeresőkön szerintem a legnagyobb "vesztesek" a normális férfiak. Szinte esélyük sincs a sok idióta miatt, akik elüldözik a normális nőket. lásd kérdezőt. A normális nőknek legalább arra van esélyük, hogy válogassanak lásd pl szintén a kérdezőt.

2016. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen igazat adok neked!

Férfiként látom, hogy a nőknek ugyanolyan nehéz társat találni társkeresőn, mint nekünk. Nekünk azért, mert nem írnak ránk, mert figyelembe sem vesznek. A nőknek azért nehéz, mert valóban a legtöbben valami baj van illetve tényleg mások az ottani férfiaknak az igényeik mint a nőknek.

Az internetes ismerkedés valóban borzalmas dolog lett, teljesen egyetértek, élőben kell!!!!!

2016. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!