Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van, hogyha interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogyha interneten alkalmi szexetm akkor rögtön randira hívnak a fiúk, ha pedig tartós párkapcsolatot, akkor pedig csak sok beszélgetés után?

Figyelt kérdés

Komolyan azt hiszik, hogy a netes írogatásokból jól meg lehet ismerni a másikat? Számomra meglepő, de amikor épp komoly kapcsolatot keresek, akkor sokan 1-2 hétig kb. folyamatosan beszélgetni szeretnének 1. randi előtt. Szerintem minden élőben dől el. Nincs nekem időm arra, hogy hosszasan chateljek, még mielőtt élőben találkoztam volna a fiúval.

Mások is ezt tapasztalták? Másnak van ideje akár hetekig chatelgetni egy randi előtt, amiből talán nem is lesz később semmi?

Hogy gyorsíthatnám valahogy fel azt a folyamatot, hogy már a komoly kapcsolatot keresők is max. 2-3 nap beszélgetés után elhívjanak randizni?

N 20+


2016. máj. 5. 16:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*hogyha interneten alkalmi szexet keresek :D
2016. máj. 5. 16:32
 2/11 anonim ***** válasza:

hova valósi vagy? :D

én is így vagyok vele, én interneten nem tudok úgy beszélni, mint igazából, nem is szeretek chatelni

2016. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ird meg nekik hogy nem akarod sokaig huzni. es ismertem olyat aki 2 honap utan se akart talalkozni
2016. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
miért nem tudod mondani nekik nyíltan a szándékaid, h te élőben szeretnéd őket megismerni, hogy lehetsz ilyen láma?
2016. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En azt tapasztaltam, hogy nem írnak vissza nők.
2016. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, a netes írogatásból egy egész jó képet lehet kapni a másikról, adatok terén (lakhely, napirend, tervek, álmok, ízlés, stb) biztosan, hiszen azt el lehet szóban mondani. Van, aki képes írásban is remekül kommunikálni, az oké, hogy te nem, de ne úgy állítsd már be, mintha ők lennének a hibásak. Nálam is jobban működnek úgy a dolgok, ha előtte neten beszélgetünk egy ideig, mivel írásban jobban az információtartalomra tudok koncentrálni, nem kell törődni a metakommunikációval.
2016. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4. Úgy az igazi, ha meghódítanak, nem pedig én noszogatom a férfiakat.


6. Fontos a másik külseje (képről nem ugyanolyan), az, hogy vonzódunk-e egymáshoz, milyen a hangja, a stílusa. Ezek nélkül lőttek az egésznek, írásban pedig egyik sem derül ki.

2016. máj. 5. 22:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Az IS fontos, meg az általam felsorolt dolgok IS fontosak, legalábbis annak, aki nem drámagép, hogy olyanba legyen szerelmes, akivel semmi közös nincs benne, és csak szenvedés lenne a dologból, de hát ő "szerelmes".


Maradjunk annyiban, hogy különbözőek az preferenciáink.

2016. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az általad felsorolt dolgok is fontosak, de azokat élőben is le lehet szűrni.

Amiket én írtam, azokat pedig csak ott.

2016. máj. 6. 00:04
 10/11 anonim ***** válasza:
De élőben jóval kisebb hangsúlyt kapnak az általam felsoroltak, és jóval nagyobbat az általad felsorolt puszta szexuális vonzalmon alapuló dolgok. Írásban ráadásul nyugodtabb vagyok, jobban át tudom gondolni a válaszokat, és rákereshetünk egymás kedvenceire (zene, könyv, film) rögtön. Ha nem nagyon extrém, akkor nekem kb mindegy a hangja és a stílusa, és a valós megjelenés se szokott nagyban különbözni a képektől, számomra sokkal fontosabbak a tudatos dolgok (ízlés, tervek, világnézet),. Erre mondtam, hogy különbözőek a preferenciáink.
2016. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!