Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sajnos elég kevés nővel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos elég kevés nővel lehet elbeszélgetni ezen az oldalon, mind olyan megközelíthetetlenek, vajon miért van ez?

Figyelt kérdés

A saját életkoromból kifolyólag engem a 30 környéki korosztály érdekelne.A sok panaszos szót hallva időnként jól esne eszmét cserélni a másik nemmel,akár ismerkedési szándékkal.

Talán a sok degeneratív viselkedésű férfi miatt olyan bizalmatlanok az itteni nők mindenkivel,csak nagyon kevesen hajlandóak megnyílni egy beszélgetés erejéig.Inkább zaklatásnak veszik a legtapintatosabb üzenetet is,pedig a saját kérdésük szerint is ismerkedési gondjaik vannak.

Én megértem mindenki óvatosságát,de talán néha mégsem ártana egy picit jobban bízni a másik ember esetleges tiszta szándékában.:)

Tudom nem itt kellene ismerkedni,de én valamiért szeretem ezt az oldalt és volt már korábban jó tapasztalatom is egy-két itt böngészgető hölggyel.

30+F



2016. ápr. 25. 23:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Talán mert ez nem ismerkedős oldal és nem ezért járnak ide.
2016. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyáltalán nem nehéz. Szoktam itt beszélgetni a 16 évestől a 40 évesig. Ha normális, megfelelő írásnemben kommunikálsz, akkor nem zárkóznak el.

Az a helyzet hogy sok fiatal srác elveti a sulykot és egyből a farkuk képét küldik itt a nőknek. Az meg ugye tahóság. Még én is megfontolom, 1-2 beszélgetés után, hogy érdemes-e tovább folytatni a kommunikációt. Ha megvan a közös hangnem, akkor nem zárkózik el egy nő sem.

2016. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 1 rendes sráccal ismerkedtem meg itt. Az esetek 50%-ában a farkukról akarnak képet küldeni, a másik majdnem 50-ben rámzúdítják, hogy nekik milyen rossz, ilyen, ilyen és ilyen lelki problémájuk van, és otthon is zűrös. Ugyanezek 5 percenként üzenetet írnak, ha nem válaszolsz. 22L
2016. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még az a tapasztalatom, hogy némelyik nagyon kedves "semleges" levelet bír írni, legalább is ő biztos azt gondolja, de ordít az egészből, hogy "én szívesen megdugnálak, sőt az öreganyádat is megdugnám már, csak valami jöjjön össze".
2016. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy ismerkedős oldal. Én pl férjnél vagyok. Aki normálisan kérdez privátban, annak szívesen válaszolok, pl vitattam már meg férfival azt hogy milyen érzés melltartót hordani :), de az "ismerkedős" leveleket ignorálom. Bár némelyik tényleg csak egy mondatból áll ami nem is kérdés, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni.
2016. ápr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, akit párszor megharap a kutya, az fél már az ugatástól is.

Itt beszéltem kb két hétig egy sráccal, próbáltam segíteni neki, de egyszerűen semmire nem volt vevő.

Végül megfenyegetett, hogyha nem megyek el hozzá, és fekszem le vele, akkor megöli magát.

Persze ez nem történt meg, pár hét után véletlenül rám írt, és elhordta az összes nőt egy utolsó prostinak.

2016. ápr. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

1-es megmondta a tutit.

Nem szoktam visszaírni, ha ismerkedni akarnak, mert van barátom és nem pasizni járok ide, hanem másoknak segíteni, tanácsot adni.

2016. ápr. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez az oldal szerintem sem társkereső, de velem még nem próbáltak ismerkedni itt. :)
2016. ápr. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert ez nem társkereső, és az emberek többsége inkább tanácsot kérni, másoknak segíteni jár fel ide. Nekem igenis zavaró az, hogy válaszolok egy kérdésre, és máris jön az, hogy nem ismerkednék-e. Rengeteg társkereső oldal van, meg beszélgetős fórum, ahol lehetne ismerkedni. Nem azért nem beszélek másokkal, mer tóvatos vagyok, hanem mert nem azért vagyok itt, nincs hozzá kedvem.
2016. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a rámírogatókat. Pl a napokban is egy témához nem is kapcsolódóan írtak: szia, hogy hívnak, beszélgetünk? Valami ilyasmit. Hát hagyjon mááár.
2016. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!