Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül ismerkedni? Ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül ismerkedni? Ki, hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Akik haverok nélkül járnak el otthonról szórakozni, azok csak beülnek egy kávézóba, kocsmába, és az első emberhez, társasághoz oda mennek beszélgetni/ismerkedni? Szeretnék új haverokat, főként egy normális csajt megismerni, de egyedül ücsörögni egy kávézóban, nem sok kedvem van.

Aki volt már hasonló helyzetben mit, hogy csinált?


24F (a barátaim már külföldön élnek)



2016. máj. 5. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Egyedül ismerkedni elég húzós azért, főleg szórakozóhelyen. - Mert ha hozzám valaki egyedül odajönne, és szóba jönne, hogy kikkel van ezen a helyen, és mondaná, hogy egyedül, akkor furán néznék.

Én a helyedben keresnék valami hobbit, ahol új embereket ismerhetnék meg.

2016. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Buliba nem jarok, mashol meg nem neznenek meg, amiert egyedul vagy
2016. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha kerdezned h kikkel vagyok, siman ravagnam h tancolnak most epp nem latom oket. :D egyebkent mennek kulfoldre a helyedben inkabb. :)
2016. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Buliban, partin, vagy akár koncerten ismerkedni egyedül azért elég húzós történet, hiszen a szórakozóhelyekre társaságban járnak az emberek, azaz minimum ketten, de ha véletlenül belebotlasz egy lányba, aki éppen magányosan lötyköli a poharában az italát, az vagy a hapsijára vár, vagy a barátnőjére, aki elment vagy pisilni, vagy piát hozni.


Szerintem az a legjobb recept az "ismerkedésre", hogy eleve nem ismerkedési szándékkal lépsz ki a házadból, hanem "csak úgy", mert ha erőltetsz valamit, abból nem fog sok jó kisülni. Nyitott szemmel járj. Minél többet tartózkodj emberek között, s minél többet nyitogasd a szádat, még ha eleinte hülyeség is hagyja el azt, akkor is, csakhogy "beleszocializálódj" a nők közé, s edzd az agyadat a különféle szituációkra.


Haverokat mondjuk nem ártana szerezned, már ha magamból indulok ki, aki megszállottan szeret itt "nőgyűlölködni", mégis rendelkezik egy 4-5 fős konstans baráti társasággal.

2016. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha se munkában se hobbin se sehogyan nem hoz össze a sors emberekkel, akkor lehet egy jó megoldás az, ha random ismerkedsz társasági helyeken :)


Én egyetemre járok most, onnan vannak ismerőseim-ő ismerőseik.

2016. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim csak napi szinten nem tudok velük találkozni, így eljárni szórakozni sem.

Köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 6. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:

nehéz ügy :D

én gyakorin szoktam csajozni. ráírok egy szimpatikus lány kérdezőre és beszélgetünk majd facen folytatjuk :D

1 éves kapcsolatot építettem ezzel a lánnyal :)

2016. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez a dolog foglalkoztat engem is. Hasonló helyzetben vagyok.

25F

2016. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor áljunknössze azt bulizunk naa ki van benne?
2016. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!