Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül menni buliba és ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül menni buliba és ott ismerkedni, ciki?

Figyelt kérdés

Inkább baráti társaságban vannak ott az emberek,ezért nehezebb ott ismerkedni?

Szeptemberben kezdem az egyetemet,most költöztem a városba és addig is szeretnék párt találni.



2016. ápr. 21. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi ciki nincs benne.
2016. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

tapasztalatból beszélek, csakis ajánlani tudom.


az a kényelmetlen érzés csak a fejemben létezett, azóta hozzászoktam, és egyre jobban megy.


N

2016. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki megyeszékhelyen élek, de itt férfiként nem biztonságos egyedül bulizni menni. Jobb esetben csak megver egy férfi falka, rosszabb esetben megkéselnek.
2016. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úr isten te hol laksz utolsó? És van nem vidéki megyeszékhely is?
2016. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, Budapest :)
2016. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!