Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam ilyen magányosnak? Miért vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Nincs kapcsolatom tavaly július óta. Akkor három évig nem voltam egyedül, akkor is borzasztó fájdalmas volt, de legalább tudtam ismerkedni, október körül meg is ismertem egy pasit, aki normális volt, tetszett, végül nem lett vele komolyabb.


Vannak barátaim, van családom, mégis azt érzem, hogy egyedül vagyok, rossz a közérzetem, és pontosan tudom, hogy mi miatt.


Hogyan találhatnék valakit, vagy legalább hogyan tehetném könnyebbé az egyedüllétet?

Gáz vagy sem, fent vagyok tinderen, de még olyanok sincsenek, akikkel huzamosabb ideig beszélgetnénk.


Nem tudom mit csinálok rosszul, szerintem normális vagyok, egyetemre járok, dolgozom, élek társasági életet, mégsem alakul úgy, hogy megismerjek valakit.


Mi a baj velem? 20/N



2016. máj. 5. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked is csak az új hobbikat tudom ajánlani.

Egyrészt, mert kapásból új emberekkel veszed körül magad, és legalább egy közös dolog már kapásból lesz bennetek, hiszen ugyanaz a hobbitok.

2016. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Talán mert mikor valaki rádír tálcár kínálja a lehetőséget leszarod ezért ;)
2016. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

ma 20:40


Ismered személyesen a kérdezőt, husika? Esetleg az online személyeskedésben találod meg azt az apró örömet az életedben, amit a való életben nem kapsz meg?

2016. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
20:45 nem mindegy az neked? Itt hisztizik minden pitsa de nem képesek ismerkedni senkivel mikor tálcán kínálják a lehetőséget akkor maradjatok egyedül hajrá ;) nincs rátok szükség ha majd lesznek robotcsajok
2016. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A munkám a hobbim, már így is közvetlenül plusz 74 embert ismerek, és amúgy több százat emiatt. De ez nem így működik sajnos.

Második, ha tiéd az üzenet, most láttam...

2016. máj. 5. 20:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem írtam rád
2016. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

ma 20:47


Nem mindegy nekem. Hibáztatnád a kérdezőt, miközben a válaszod alapján megkockáztatom nők közelébe sem kerültél még életedben. Vak szeretne vezetni világtalant, vagy hogyan gondoltad?

2016. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Pontosan ugyan így érzek mint te kedves kérdező, csak annyi a különbség kettőnk között, hogy én már végeztem az egyetemmel és 24/F vagyok...

Türelmesen várok nyitott szemmel járok és ha kínálkozik a lehetőség megragadom akkor is ha csekélyek az esélyek... :)

Fel a fejjel majd kialakul!

2016. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Viki?
2016. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mivel 20 éves lány vagy és feltételezem hogy bűn ronda sem vagy, biztosan szoktál üzeneteket kapni pasiktól vagy találkozóra hívnak ugye?

gondolom az esetek 99% ban nemet mondasz

pont tegnap beszéltem egy csajjal facebookon panaszkodott hogy már mióta egyedül van, mondtam hogy igyunk meg valamit, egyből jöttek a kifogások hogy ugysem illenénk össze stb...

szóval én őszintén kívánom az ilyen nőknek, hogy maradjanak örökre egyedül. és mielőtt megkérdezné az egyik kérdező, én voltam már nő közelébe, és voltak egy páran akik egyből belementek a találkozóba, nem csak kéretik magukat aztán meg sírnak mint te.

szóval én azt mondom bár úgysem fogod megfogadni a tanácsomat, hogy ha rádír egy pasi akkor ismerkedj meg vele, jó nyilván ha egy Quasimodo akkor nem, de csomo normális pasi van a világon akit emberszámba sem vesztek, de hogyan is tudna segíteni az ember fia, ha te magad sem tudod mit szeretnél :)

2016. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!