Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok, akik egyedül vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik egyedül vagytok hogy bírjátok? Itt ülök kinlódok a szakdolgozatommal, közben folyton a volt barátnőmre gondolok, aki nagyon hiányzik, szól a rádió, de nincs kihez szólnom, nagyon magányosnak érzem magam. Hogy élitek túl?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
megszokás,sosem volt barátnőm a saját hibámból
2012. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez vagyok csak csajban, de a szakdoga lassan kész xd
2012. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is. Kb fél éve szakítottunk, de azóta csak rá gondolok. Tegnap erőt vettem magamon és felhívtam, hogy találkozni akarok vele. Pénteken fogunk találkozni és megmondom neki, hogy én még mindig szeretem, aztán valami, majd meglátjuk, hogy hogy reagál rá. Többször hívtam fel piásan és regéltem el ezt neki, tudom, hogy ez imponál neki, de mióta szakítottunk még nem beszéltem vele, úgy komolyan, de most pénteken erre készülök.

Kitartás neked is!


21/F

2012. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:

Figyelj!

Ez egyi doszak ebbe bele kell torodni semmi sem allando!

Jelen pillanatban en is egyedul vagyok ami nagyon furcsa kozel 10 ev parkapcsolat utan. Legyol onzo ebbe a szituacioban! Ne azt erezd hogy a boldogsagodhoz no kell. Aki egyedul nem tud boldog lenni az nem erdemli meg a partneret!! Mert akkor ot nem szereted csak potolni akarod a magadban levo urt!

Ha egyedul is jol el vagy, vagy visszjon a csaj, vagy jon egy jobb! Ez az elet torvenye!! :D

2012. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, az olyasféle dolgok, mint a szakdolgozat írása rá is játszik erre. Ugyanis ösztönösen próbálunk mindenre gondolni, minden mással foglalkozni, csak azzal nem :-D.

Ha pedig már az értelmesebb gondolatok már mind az eszedbe jutottak és túl tudtad magadat tenni rajtuk, mondván most a szakdolgozatoddal kell foglalkozni, nem mással... akkor jönnek az értelmetlen gondolatok is... lehet, hogy ez már az?


Nő nélkül meghülyül az ember. Ráadásul öngerjesztő állapot. Nehezebb élethelyzetekben (pl. akár vizsgaidősuck, vagy szakdolgozat) szintén. Ezek még erősítik is egymást. De ki kell bírni. Utána már jobb lesz. Elmész bulizni a szakdolgozatod után, kibszottul happy leszel, hogy kész van és pont összejössz egy baromira jó csajjal. Vagy jobb híján megfektetsz egy közép kategóriásat.

2012. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez.Most én is nagyon kínlódok.Nekem már 3 éve nem volt kapcsolatom,a barátaim,akik amúgy nem voltak azok,pedig magamra hagytak,vagy én szakítottam meg velük a kapcsolatot.Így már kb másfél éve ez van,nincs senki.Most itt gyötrődök a gép előtt és nagyon rosszul érzem magam,szenvedek.Süt a nap és úgy mennék valahová,de nincs kivel.Én mindig sétálgatni megyek egyedül,az sokat segít.Most pl alig várom,hogy mehessek bevásárolni majd pár nap múlva,addig sem ülök itthon.Nagyon rossz ez így,de szerencsére most előkerült nekem egy régi ismerős,akivel néha találkozunk,sokat jelent ez nekem,remélem,ő megmarad:)Meg levelezgetek innen gyikról,itt élem a második életemet,mert itt van társaság.Amúgy most a legrosszabb.Egész nap egyedül vagyok itthon,szüleim elmentek,este jönnek haza.Én meg szeretem,ha enyém az egész ház,de most valahogy mégsem tudom jól érezni magam,mert egyfolytában azon kattogok,hogy menni akarok valahova és nem tudok a lakásban ülni,megbolondulok,meg fogok őrülni így,nem bírom.Szinte már alig várom,hogy vége legyen ennek a napnak,pedig szép idő van.Szeretnék olvasni is,de nem tudok,mert egyfolytában kattog az agyam,egy percig nem tudok megpihenni,pedig kéne.De a legrosszabb mégis ebben az egészben,hogy úgy érzem,így elmegy mellettem az élet.De hova a P-be menjek ismerkedni,azt mondja meg nekem valaki?Mert mindenki ezzel jön.És igazuk van,csak kár,hogy pénz nélkül ez kivitelezhetetlen.Unokatesóm pl felajánlotta,hogy vele elmehetek ide oda,azóta is hív,szerintem ebből sem lesz semmi.Pénzem nincs,táncolni mennék,de miből,az se megy,hacsak nem fizeti nekem valaki a 6000 ft-okat,amit kétlek.Úgyhogy csak sétálgatok egyedül,az is jó,csak egyedül baromi lassan megy az idő,ráadásul kis községben lakok,itt aztán nincs túl sok ember,akivel tudnék ismerkedni,mert mindenkit ismerek.A városba meg nem megyek,mert tele van tahókkal az utca,ott pénz nélkül meg nem tudok kezdeni semmit.Egyedül nem szeretek csak úgy kirakatokat bámulni,sajnos én nem ilyen vagyok.Bár ilyen lennék.De én akkor pl tiszta ideg vagyok,hogy nem tudok venni semmit,csak nézem őket és olyankor el is unom magam,nincs is kedvem az egészhez.Úgyhogy nem tudom,mi tévő legyek.Alig várom már,hogy vége legyen a napnak és legyen holnap,hátha hív az ismerősöm,remélem,rá fog érni.Már csak egy kérdés van:Van kiút ebből az enyhén szólva sz@r helyzetből?Kiderül,ha már nem fogom teleirkálni a gyikot a válaszaimmal.Nem mintha eddig olyan hű de sok válaszom lenne,de azért van bőven:)De ha majd jóra fordul a sorsom,akkor is lehet,feljövök ide néhányszor:)Kösz,ha valaki végigolvasta a regényemet:)22n
2012. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is uez, csak lány vagyok és érettségire tanulok. Én is úgy érzem néha, hogy ezt nem lehet túlélni, nagyon szar érzés egyedül lenni :( Kitartás, és sok sikert a szakdolihoz! :)
2012. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!