Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan magányosnak érzem magam. Nincsen barátnőm, olyan rossz egyedül lenni. Mit tehetnék? Van olyan aki hasonló cipőben van mint én? 22F Budapest

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Deadpool-t, marhajó :)
2016. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ugyanebben a cipőben járok, sőt nekem soha nem volt barátnőm, volt olyan is, hogy emiatt melegnek bélyegeztek,igazságtalan a társadalom, nem elég, hogy nem ad nőt, csak a jóképűeknek, ráadásul még le is melegezi azt, akinek önhibáján kivül nincs barátnője!
2016. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)

Olyan rossz minden reggel úgy felkelni, hogy nincs mellettem senki. Mindig csak egyedül megyek mindig mindenhová a suliban ahova jártam osztályban ott csak fiú volt, sajnos nem voltak lányok:( Meg nem is járok el sehova, otthonülős típus vagyok. Olyan rossz így gondolni a jövőmre, hogy mi lesz mondjuk 10 év múlva akkor is egyedül leszek.

2016. márc. 30. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd mindjárt mennek a privát üzenetek! :D
2016. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es válaszolónak: NEM lány a kérdező, igy nem fognak privi üzik menni neki.
2016. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is nőként,soha nem volt senkim,ellenben nem érzem magam rosszul egyedül sem,mert más dolgok lekötnek. Annyit tudok csak tanácsolni, hogy foglalkozz más dolgokkal, ne azon gondolkozz egész nap,hogy de rossz ez,meg de rossz az. Azzal nem lesz semmi sem jobb. Keress esetleg hobbit, vagy sportot, akár olyat, amit a szabadban is lehet végezni,most úgyis jön a jó idő, közben biztos, hogy sok új embert ismersz meg- tudom,hogy elkezdeni piszok nehéz, ha otthonülős típus az ember, én is az vagyok, de pl a kutyám minden nap viszem sétálni, szóval csak találni kell valami motivációt.
2016. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2016. márc. 30. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan igy vagyok en is csak lanykent.
2016. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!