Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan Hölgyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan Hölgyek, akiknél fontos szempont a párválasztásnál a férfi anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

24 éves, biztos egzisztenciával rendelkező, vezető beosztásban dolgozó mérnökember vagyok. Érdekesnek tűnhet, de engem kimondottan vonzanak az olyan Nők, akik őszintén vállalják, hogy számít a párválasztásnál az illető anyagi helyzete. Ezen a téren konzervatívnak tartom magam, véleményem szerint egy férfi dolga megteremteni egy Nő számára szükséges anyagi feltételeket.

Ha szeretek valakit, szeretem minden téren kiszolgálni, kényeztetni, ehhez hozzátartozik az is, hogy nem kell feltétlenül mellettem dolgoznia. Kihívást jelent számomra, ha valakinek magasak az elvárásai, igényli a gondoskodást.


Vannak olyan Hölgyek itt akikre jellemzőek a fent leírtak? Életkor írjatok, ha kérhetem! :)



2016. ápr. 15. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékben számít, hogy legyen egzisztenciája, rendes munkája, de nem úgy, ahogy te írod. 25L
2016. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Hajajj, ugye nem az típus vagy aki konzervatív abban is, hogy a nőnek GTFO a konyhába, mert a nő kezébe fakanál való?
2016. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok hány privát üzenet fog landolni a postaládádban! :DD
2016. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Latom te ilyen kis alarendelteteto cukifiu vagy
2016. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

"Kihívást jelent számomra, ha valakinek magasak az elvárásai"


Ez a lényeg. Érdekes módon jó egzisztenciájú férfiakat még soha nem hallottam panaszkodni, hogy a nők anyagiasak...

Én nőként úgy viszonyultam a társkereséshez, hogy igenis legyen magasan a potenciális társamnál a léc, és tudjam, hogy azt nem üti meg bárki, de én igen. És ugyanúgy fordítva: az én szempontjaimnak a párom tökéletesen megfelelt, 1000-ből egy.


A kérdésedre válaszolva: az, hogy van egzisztenciád, karriered, az mindenképpen dicséretes. De az, hogy kvázi birtokolni akarsz egy nőt, az már kevésbé! Nekem ugyanolyan fontos az is, hogy a párom elismerje az ÉN munkámat, sikereimet, ahogy én is elismerem az övét. És megőrülnék, ha nem kéne dolgoznom... Nekem már van gyermekem, és a születése után pár héttel már a falat kapartam, hogy legalább heti pár órát dolgozhassak otthonról (így is tettem).

2016. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Félreértetek, én nem birtokolni akarok egy Nőt, hogy otthon mosson, főzzön, takarítson... Mindössze megadom neki a választás lehetőségét, hogy szeretne-e dolgozni vagy nem. Nem zavarnám el egy olyan helyre gürcölni, ahol mondjuk zaklatja a főnöke, utál bejárni és keres havi 80 ezer forintot. Ennél többet ér nekem, ha kiegyensúlyozott, van ideje magára és a párjára. Természetesen ha van egy olyan dolog amit szeret csinálni és sikeres benne, támogatom.
2016. ápr. 15. 17:37
 7/16 anonim ***** válasza:
30 év körüli nők kifejezetten a hozzád hasonló balekokat keresik, úgyhogy kitartás!
2016. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Akkor teljesen rendben van. Az anyagi helyzet, az egzisztencia igenis számít valamilyen szinten, hasonló a hasonlónak örül elv alapján. Egy értelmiségi, középosztálybeli nő nem igazán érezné jól magát egy közmunkással - és ez nem lenézést jelent, hanem teljesen mások a lehetőségeik. Ha én például hozzászoktam, hogy évente párszor elmenjünk egy hétvégére a párommal, vagy hogy havonta egyszer beüljünk egy étterembe, moziba, színházba, és ezt a társam nem teheti meg, az igenis frusztráló. Nem várom el, hogy eltartsanak, finanszírozzák a költségeimet, de én sem szeretném a másikét finanszírozni és lemondani sem szeretnék a megszokott életszínvonalról. Ezért is kerestem olyan társat, akinek hasonlóak az igényei és lehetőségei, mint nekem. És igen, utasítottam már el azért férfit, mert az alacsony jövedelme mellett SEMMILYEN lehetősége nem volt szórakozásra, kikapcsolódásra, én pedig nem akartam erről lemondani.
2016. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én az élet minden területén elég konzervatív értékeket vallok. Mérnöknek tanulok, akárcsak te anno, de csak a szülői és társadalmi nyomás miatt, igazából nagy családról (4 gyerek) és anyaszerepről álmodozok, de ez a mai viszonyokban nehezen kivitelezhető és lenézendő. Azzal nem lenne bajom, ha a férfi tartana el, de még jobb lenne, ha lenne valamilyen szenvedélyünk és közös családi vállalkozást alapítanánk ehhez szorosan kapcsolódva.

A kérdésedre válaszolva, inkább azt mondanám, hogy addig számít az anyagi helyzete, míg nyomorgunk. Ha x pénzből tudunk kényelmesen megélni, akkor legyen kettőnk fizetésének összege annyi, onnantól nem érdekel, hogy többszöröse üti a markát a férjemnek vagy pontosan annyit, amennyi kell.


21/L

2016. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem fontos. Egy önkéntes munkanélkülivel sose jöttem volna össze.
2016. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!