Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek kéne olyan nő akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kéne olyan nő akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés
22 éves kismama vagyok és a párom meggondolta magát és elhagyott. Lesz még nekem az életben kapcsolatom vagy így már nem?

2016. máj. 6. 13:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem valószínű. Ahhoz nagyon le kellene nyűgöznie, hogy ne zavarjon más gyereke.


24/F

2016. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
tényleg ez a legngaobb problémád most?
2016. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon, nagyon, nagyon le kéne nyűgöznöd hozzá...
2016. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 omba ***** válasza:
74%
Persze, sok ilyet látok, nekem s volt már ilyen találkozás - eltartott vagy 4 évig, és ha rajtam múlt volna, ma is tartana
2016. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Semmi esetben sem vagyok hajlandó más gyerekét nevelni.
2016. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%

Ne az itt trollkodó 30 éves szűzek véleménye érdekeljen. :)


Ha elfogadsz egy tanácsot egy idősebb nőtől, akkor leírom én is a véleményemet.


Nem egyformák a férfiak.

Van, aki kifejezetten örül a gyerekeknek, imádja őket, és örül, hogy egyből egy családot kap, nem "csak" egy párt. Ritka mint a fehér holló, de létezik.

Erre minimális esélyed van, hogy találkozz ilyen pasival, de egyet ne felejts el akkor sem: TE keresel PÁRT, és bármilyen jó apa is lehetne belőle, ha társként és férfiként nem felel meg, ne állj össze vele csak a gyerek miatt.

Hidd el, neki sem érdeke, hogy te szenvedj miatta.

A mártírokat csak az oroszlánok szeretik. :)


A legtöbb pasi közömbös, nem a gyerek fogja eldönteni, hogy köztetek lesz-e valami, hanem az, hogy te milyen vagy.

Ez szerintem a legjobb felállás, akárki akármit mond.

Szabadon eldönti, hogy elfogad-e téged így, gyerekkel együtt, és miattad, érted fog a kapcsolatban maradni, nem a gyerek miatt. Rá lehet építeni, és társként is meg fogja állni a helyét melletted, ami hosszú távon a legfontosabb.


A harmadik típus meg reflexből rávágja, neki aztán gyerekes nő nem kéne, lelakott, használt, nem lesz apapótlék akik kihasználnak, stb. Az ilyen pasival "csupán" annyi a gond, hogy neki akkor se kell gyerekes nő, ha ő ejtette teherbe... A felelősségtől fél, megbízhatatlan, gyerekes, szóval sok mindenre nem használható. Ezért sem érdemes erőlködni, ha esetleg ilyennel futsz össze. Jobb előre tisztázni, hogy bocs de hagyjuk egymást.

Nem azért, mert nem fogsz neki kelleni... Ezek a pasik is csak pasik, és egy formás alak, egy szép arc, egy kis nőies báj és kedvesség pont úgy megbolondítja őket is. Csakhogy hosszú távon nem lesz szükséged ilyen pasira, aki olyan mintha lenne még egy gyereked, és minden a te nyakadba szakad. A másik verzió, hogy sose fog kötődni, de hozzád nem kötik érzelmek, nem a gyerekhez. Szóval mindenképp felejtős.


A legjobb, amit tehetsz, hogy most összeszeded magad. Kell egy kis idő, hogy most csak a gyereknek élj, összerendezd az életed, megtaláld az utat, hogy önálló, egyedülálló nőként és anyaként rendezd az életed, megtaláld az egyensúlyt, és elégedett legyél. Szándékosan nem írom, hogy boldog, mert az emberek többsége csak ideig-óráig boldog, kár is kergetni ilyen álomképeket. De ha elégedett vagy a helyzeteddel, kihoztad belőle a legtöbbet, akkor a legjobb úton haladsz.


A második lépés lehet csak, hogy ismerkedni kezdj.

Egyszerű: ha így jó neked, nem fogsz görcsösen kapcsolatot keresni. Nem esel abba a hibába, hogy csak azért összejössz valakivel, hogy ne legyél egyedül.

Nem akkora tragédia ám egyedülálló anyának lenni, mint ahogy most érzed, de ehhez idő kell, hogy minden egyenesbe jöjjön.

Akkor fogsz társat találni, ha csak olyan pasival jössz össze, aki hozzá tesz valamit az életedhez.

Kilövöd a link alakokat, a hűtleneket, a problémásakat, akik csak gondot és bánatot, és nem utolsó sorban plusz munkát jelentenek.

Megtanulod kiszűrni azokat, akik csak ki akarnak használni, mert ilyenek is vannak. Akik úgy gondolják, hogy neked egy gyerek mellett minden mindegy, csak apapótlék legyen, és bármit tehetnek, örülj ha ott vannak és nem vagy egyedül. Több ilyen alak van, mint hinnéd. Sajnos.


Ne érezd magad rosszul akkor sem, ha egy ideig pl. nem kell komoly kapcsolat, egyszerűen csak egy kis szexre meg szórakozásra vágysz. Nem csak a pasiknak vannak ilyen igényei, nehogy azt hidd. Ha épp úgy érzed, hogy ennyi bőven elég, akkor nem kell erőltetni a kapcsolatot, mert "mit szólnak a zemberek". Tanuld meg, hogy jó magasról sza.rj mások véleményére. Annak a véleménye érdekeljen, aki ott áll melletted, ha baj van, aki tojik rád, annak a véleményével ne törődj. Ha családtag, akkor sem.


Ismerkedésnél ne legyen titok, hogy van gyereked. Ez senkivel szemben nem fair, és jobb is kiszűrni azokat, akiknek ez gondot okoz. Ha épp a kiszemelt pasi lelép, vagy közli őszintén (ami ritkább!), hogy bocs de nálam a gyerek kizáró ok, akkor legyints egyet, és menj tovább. Nem veled van gond, egyszerűen nem ugyanazt keresitek.

Kicsit olyan, mintha homokos pasi tetszene... nem vagy az esete, ne akarj rajta változtatni, úgyse sikerül.


Ha nem erőlteted a dolgot, és hagyod hogy minden a maga útján haladjon, fogsz találni társat, illetve ő fog megtalálni téged. :)

Nagyon kevés fiatal anyukát ismerek, aki egyedül marad, sőt 40 felett is sokan találnak társat. Aki nem, ott sem a gyerek a gond, sokkal inkább jellemhibákon múlik a dolog. (Őszintén szólva én azon szoktam csodálkozni, hogy volt pasi aki elviselte egy darabig...)


Nem szabad megkeseredni, nem kell minden pasit reflexből elítélni, de használd fel a tapasztalataid, hogy kiszűrd a selejteseket.


Nincs azzal baj, ha egy gyerekes nőnek magasabbak az igényei, mint egy gyerektelennek, még akkor is, ha az itt írogatóknak egy fáj. :)

Két ember életéért vagy felelős minden percben, akárki nem kell hogy megfeleljen, és már tudod, mire nincs szükséged.


Kitartást!

Minden egyenesbe jön.

2016. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
én megismernélek de nehéz ha nem válaszolsz
2016. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
42%
Inkább, mint egy olyan, akinek már abortusza volt
2016. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem. Az okokat már kifejtették a számtalan ehhez hasonló kérdésnél.


Egy előző írta viszont:

"A felelősségtől fél, megbízhatatlan, gyerekes, szóval sok mindenre nem használható"


Megvan a bája annak, hogy úgy beszélünk felelősségről, h a kérdést egy 22 éves egyedülálló anyuka írta ki...


Persze ha egy férfi nem más gyerekét akarja nevelni, hanem a sajátját, akkor fúúúj, nem kell ilyen pasi fél a felelősségtől.


Szerintem a kérdezőnek a lúzer pasik között kéne keresgetnie, akik nem kellettek másnak, így bevállalnak egy gyerekes nőt vagy vannak olyan buták, hogy beveszik az olyan dumákat, hogy ők most felelősséget vállalnak.

2016. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

21-es

Kicsit túl komolyan vetted a "tyúkanyó" beszólogatásait.

Ő csak a szokásos női összezárást alkalmazta, semmi többet.

Igaz, hogy elég nevetségesek voltak így az érvei meg a férfiszapulásos beszólásai, de hát yolo!

2016. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!