Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért erőltetik olyan sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltetik olyan sokan (főleg ezen az oldalon) az internetes párkeresést? Miért nem értik meg, hogy valakinek nem tetszik ez az út?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék valakit, viszont személytelennek és izzadságszagúnak érzem neten az egészet, erre meg nagyon sokan azt mondják, hogy nem is akarom igazán, ha nem ragadok meg minden lehetőséget.
2016. máj. 6. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
És milyen más módon próbálkozol még?
2016. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Személyesen.
2016. máj. 6. 15:44
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha megvan a saját tereped, ahol otthon érzed magad ilyen téren, akkor mit foglalkozol azzal, hogy mások miket javasolnak?
2016. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, személyes társkereséssel próbálkozol, de eddig nem jött össze, ezért írsz ki kérdést. Nos, akkor miért baj az, hogy mások, más tapasztalatok alapján már javasolnak? Ha kérdezel, akkor válaszolni fognak, és lehet, hogy nem azt, amit hallani szeretnél.


Amúgy azt gondolom az internetes társkeresésről, hogy egy lehetőség a sok közül. Nem az egyetlen, bár sokaknak az, például akik nem járnak olyan helyeken, olyan közegben, ahol lehet személyesen ismerkedni.

2016. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Részben igaz,de! Tegyük fel hogy városban, két utcával arrébb él életed szerelme,viszont soha nem találkoztok,ám interneten megtalálod. Olyan emberekkel ismerkedhetsz meg itt,akikkel nagy valószínűséggel soha nem futnál össze. Nem személytelen, hisz a gép másik oldalán éppúgy emberek, nők, férfiak ülnek ,mint Te magad.
2016. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert aki valóban ismerkedni akar, az minden lehetőséggel élni fog. aki meg nem, az sír és rinyál, hogy nincs normális ember az univerzumban.
2016. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tényleg miért kérdezel, ha nem fogadod el a választ? Nekem nincs bajom a személyes ismerkedéssel sem, mégis sokat ismerkedtem neten, időhiány miatt. Egyszerűen egy plusz csatorna rá, ha okosan csinálja az ember akkor ennyivel is több lehetőséget kap.
2016. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy ezt tanácsolják, viszont az én dolgom, hogy megfogadom-e, nem? Az zavar, mikor lehordanak, hogy csak hisztizek, igazából nem is akarok kapcsolatot, mert ezt az egy lehetőséget nem használom ki. Miért vagyok rossz attól, hogy nem akarok zsákbamacskát venni és feszengni az első találkán, hogy egyáltalán nem olyan a másik, mint aminek mutatta magát? Miért akkora baj, hogy nem áltatok senkit azzal, hogy szeretnék tőle valamit, miközben az első találkáról esetleg inkább menekülnék?
2016. máj. 6. 16:23
 9/19 anonim ***** válasza:

Tudod, teljesen igazad van. Ha személyesen szeretnél csak ismerkedni, akkor ismerkedj csak személyesen. Ha elsőre nem megy, próbálkozz tovább. Ha sokáig nem megy, próbálkozz keményebben, és sikert fogsz elérni. Ha ezután sem sikerül, akkor mi a fenének öltél bele annyi időt olyanba, amit nem lehet megcsinálni? :)


Egyébként nekem is sokkal jobban működik a személyes ismerkedés, annak ellenére hogy jó vagyok írásban. Szerintem az interneten lógó csajok egyszerűen idióták.

2016. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8:

#7-es vagyok. Az a baj, hogy van egy elképzelésed a netes ismerkedéssel kapcsolatban, amit valahonnan hasra ütés szerűen elővettél és ezzel mentegeted magad. Viszont nem csináltad, nincs tapasztalatod. Én mint írtam ismerkedtem sikeresen neten. Mindig olyannal találkoztam már csak, akivel beszéltem eleget, beszéltem telefonon és cseréltünk képet, ne adj Isten kameráztunk. Egy-két kivételtől eltekintve minden randinak lett folytatása. A net nem egyenlő a vakrandival :-P Meg lehet ismerkedni eléggé előtte, hogy ne lőj nagyon mellé. Nálam akivel nem lett folytatás, az is inkább a körülmények miatt volt.

2016. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!