Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de Ő nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de Ő nagy bulizós. Azt mondták rá jó nagy r**anc lehet. Tényleg sokan megd**hatták már?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, de Ő nagy bulizós, diszkóba jár amikor csak teheti hétvégén Hajógyári sziget, Fesztiválozás minden nyáron napokra. Balaton Sound, Sziget ilyesmik. Szóval ilyen "egyszer élünk", buli van! felfogású, neki ez a kikapcsolódás!

És meséltem a haveroknak róla, és mondták, hogy "aha, szóval szeret bulizni... Az jó, tapasztalt lesz!" Mondom: Hogy-hogy tapasztalt? "Hát, csak mondom, egy páran felpróbálták az tuti!" Mondom: Áhhh, biztos nem! Ő nem olyan! "Aha, nem olyan... most mondtad, hogy nagy bulizós! Azt hiszed csak a zene miatt járnak az ilyenek minden hétvégén diszkókba? A francot! biztos lekezelte már pár csávó! Az ilyeneknek alap az, hogy megrakják a wcben!"


De Ő nem olyannak tűnik, ok, szeret berúgni, inni, meg a Facebookja is tele van bulizós képekkel, részegen is rajta van, ott öleli a barátnőjét, de Ő ilyen csöndes, visszafogottabb. A barátnője az aki mindig dumál, ilyen pörgős, Ő inkább elvan a háttérben.


Most ezt nem akarom elhinni! Ti mit gondoltok? Létezik olyan, hogy valaki ilyen csöndesnek, visszafogottnak mutatja magát, aztán a bulikban részegen 3om pasit le**op? Meg a wcben megd**ják?

Ti ismertek ilyen lányt?



2013. okt. 18. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden pénteken dugták a wc-ben, én is.
2013. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
a látszat néha csal...
2013. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Erre ők mit mondtak? Ha már elkezded akkor fejezd is be a sztorit... :@

És nem tudom milyen lehet a lány. Ismerek bulizós lányokat de azokról sem tudom eldönteni milyenek de nem tűnnek ribizlinek. Viszont, ha tippelnem kéne akkor a te imádottadra azt mondanám, hogy több ..... fogott mint kilincset.

2013. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mikor megmondtam nekik, hogy "bakker, ha annyira nagy r**anc, akkor miért olyan csöndes? Miért nem olyan közvetlen mindenkivel?

Erre azt mondták, "mert jó színésznő! előadja a "rendes aranyos kislányt" de ha buli van, és berúg, akkor Ő a legbevállalósabb csaj! Az ilyenek a diszkókban élik ki magukat..."

2013. okt. 18. 18:14
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bele lehet magyarázni hülyeségeket, de az ilyen örökké bulizós csajokról mindenki tudja hogy milyenek.
2013. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ilyennek nem leszel elég jó sose,pláne ha összejössz vele,és kiderül hogy tényleg ott szopott a wc-be a hajógyári-n,én utána azon nyomban kibsznám mint macskát szrni....De te tudod...
2013. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen lányt. Osztálytársam volt a gimiben, ahol mindig a csendes, ártatlan lányt adta, de rengeteget bulizott, ivott, és sokakkal meg is dugatta magát.
2013. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tetszett ez a kérdés.

Lájkoltam.

2013. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kivételek... pont ugyanolyan vagyok, mint akit te leírtál (csak nincsenek a facebookomon bulizós képek). Fesztiválokra járok, meg helyi bulikba hétvégén, de nem süllyednék le arra a szintre, hogy bulikba lefeküdjek valakivel, még csókolózni se csókolózok, pedig sok esélyem lett volna ilyesmire..
2013. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Az azért valószínűtlen, hogy a WC-ben, de hogy egy-egy jól sikerült este után hazament valakivel, és jól érezték egymást, abban biztos lehetsz. Tény, hogy általában nem a "zene" miatt mennek oda az emberek, lévén, hogy nincs is ott zene. De ahol van, oda se... :P
2013. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!