Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom párkereső programjain?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? A regisztrációhoz nevet, e-mail címet, nemet és életkort kérnek megadni (a programok pl. táncest nem ingyenes). Én regisztráltam, elküldték a következő programot, de hezitálok, átutaljak-e 1300 Ft-ot. (elvileg azonos számú, életkorú fiút és lányt igyekeznek szervezni és nyilván a táncon kívül, aki ide jön mindenki párkapcsolatot is szeretne). Azt írták: "Az összeg beérkezéséről visszaigazolást küldünk!", gondolom nem átverés, mivel sokadik programjukat szervezik és az Emberi Erőforrások Minisztériuma is hivatalos támogatójuk.:

[link]


Nem vagyok az alkalmazottjuk, sem aktivistájuk!



2016. máj. 7. 12:47
 1/1 Debreczeni Zsolt válasza:
Szia! én már voltam, nagyon jó program, lehet ismerkedni is, és tényleg azt kapod amit szeretnél! Az más kérdés, hogy eddig nekem nem sikerült összejönnöm egy lánnyal sem az alkalomnak hála, de ez nem jelenti azt, hogy később ne sikerülhetne, és neked is sikerülhet, csak nyisd ki a szíved a lányok felé... Jó párkeresést!
2016. máj. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!