Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jó, de esetlen emberek mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó, de esetlen emberek mire számíthatnak pártalálás terén?

Figyelt kérdés

Talán úgy is feltehettem volna a kérdést, hogy simán csak jó emberek, esetlen nélkül. Jó ember alatt értem, hogy alapvetően nem szokott hazudni, ezért gyakorlat híján ügyetlen a hazudozásban, félrevezetésben. Ha hazudnak neki, és abban nincs semmi kegyes hazugság vagy jóindulat, akkor nagyon rosszul esik neki. Engem is nagyon szíven tud ütni az ilyen. Konkrétan ma is egy hazugságon/félrevezetésen kaptam azt a barátnőmet (csak barátság van köztünk), akivel már több mint 1 éve ismerjük egymást és semmi oka nem lett volna a hazugságra, sőt nagyon is őszinte és nyílt embernek ismertem meg, aki sose hazudna. Ő maga elítéli a hazugságot, és mégis azon kaptam velem szemben. Ez az egyik legnagyobb emberi csalódásom volt. Ha már ő is hazudik... :( És egy társkeresésnél mindkét nemnél annyi hazugságon kapja az ember a másikat, ami jórészt előnyt jelent annak, aki ügyesen hazudik, mert van gyakorlata benne. Én viszont már az ismerkedés elején őszinteségem miatt "lebukom", hogy mennyi hiba van bennem, nem szépítem magam, nem vezetem félre a másikat, és ez olyan nagy hátrányként ér. De valahogy nincs hozzá lelkem, hogy átverjek másokat azzal, hogy megtévesztem őket magammal kapcsolatban. Ez alatt is értem a jó embert.

Illetve a jóindulat, érzelmesség, szeretet, hűség, kitartás. Én magam lehet, ügyetlen vagyok és csak ez a baj, de ha az ügyességhez hazugság kell, aljasság, akkor feladjam a tisztességességemet? Nem, azt nem akarom, de akkor mire számítsak, egyedül maradok? A jó lelkű, érzékeny emberek csak csalódnak és egyedül maradnak?

24 éves vagyok.



2016. máj. 7. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Te nem jólelkű és érzékeny vagy, hanem egy hisztis pina.


Egyrészt ismerem a fajtádat, ezeket a nyápic, barátkozós, hisztispina férfiakat, akik elvárják a "bartnőiktől", hogy az egész életükről számoljanak be, és ha én azt mondom, elmegyek a Julival kávézni, de e Juli nem ér rá és ezért mégis a Krisztivel megyek, akkor már "hazudtam", mert nem adtam tudtára a privát életemnek egy olyan mozzanatát, amihez egyébként neki semmi köze nincs is valójában. Ebben az esetben vérig sértődnek és verik magukat a földhöz, hogy a mi barátságunk ennél többet ért meg nem ilyen embernek ismert meg, aztán miután rájön, hogy az emberek 90%-a nem áll szóba az ilyen hisztis senkikkel, jön vissza nyalizni, hogy találkozzunk meg beszélgessünk.


NŐj fel!! Ne mások életében turkálj!

2016. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

A rossz fiukat imádják a nők,jófiúk kuka, és bizony ez nem feltétlen külső függő. Egyszerűen szeretik a bunkó pasikat és kész, ilyen egyszerű. Ez valóban kiterjed, az erkölcsi rosszaságra, ami szerintem még Évától ered, aki szintén nagyon fogékony volt a rosszra. Ez, hogy most jó-e vagy sem, mindenki döntse el, mindenesetre tény, hogy a kedves-őszinte-rendes srácokat, csak a nagyon rusnya nők szeretik, vagy lehet ezt könnyen ellensulyozoni(ezeket a rossz tulajdonságot, mert a nők szemében ez az, mint ahogy az intelligencia is), a külsővel, ami mindent megszépít.



Lehet ragozni, a lényeg, hogy bizony a nők imádják a bunkó faszokat(bocsi faszikat) és imádnak utánna a jó fiúk vállán sírni, és a jófiuk, meg imádják emiatt a nőt sajnálni és a bunkó-pasit hibáztatni, sőt még akár maguk is elhinni, hogy a pasik nagyrésze ilyen, és szó szerint férfigyülölőbe átmenni.



Én alapjában véve az összes női szenvedésért a nőket hibáztatom, AZ ÖSSZESÉRT. Nincs olyan, hogy egy férfi agyonveri a feleségét, ha a férfi normális, és nincs olyan deffektes férfi, akiről ne lehetne már az első hetekbe sejteni, hogy az. De könyörgöm, akkor most ha én egy piros autót megveszek, hazaviszem és rá két hét mulva is piros lesz, akkor jogom van reklamálni?



Egy biztos, ha valakikre, akkor a nőkre jellemzőa bort isznak vizet prédikálnak. Egyszerűen a legrosszabb az egészben, hogy egy élő vitában egy ilyen nőt lerendezni nekem, kb 1 perc, itt valamivel több, amiből nem az következik, hogy én milyen intelligens fiú vagyok, hanem bizony az, hogy maguk a nők is tudják, hogy amit mondanak AZ NEM IGAZ. Ők nagyon jól tudják, és az itteni nőkre is jellemző az, hogy bizony állításuk 99%ban hazugság. Nagyon jól tudják, hogy sokat számít a külső, hogy a felsorolt értékek(intelligencia, kedvesség...stb) szart sem érnek, legalábbis a piacon nem. Csakhát ezek a lányok, már nem piacképesek és bizony ők elfogadnak bennünket így is: intelligensenk, kedvesen, hüségesen, szerényen, alacsonyan, átlagos arccal...mert ezeknek a lányoknak MI JUTOTTUNK. És még ha néha egy-egy jó pasival félre is lépnek, esetleg a gyerek az nem tőlünk lesz, alapjában biztosak lehetünk,hogy nem életünk végéig melettünk maradnak ...mert ha már harmincévesen is csak mi juttottunk neki, akkor +40 évesen sem lesz érte nagy a sorban állás.



Sokáig azt hittem, hogy a nők maguk is elhiszik( elhitetik magukka) , hogy ők az említett értékekre buknak, de az utóbbi időben rájöttem, hogy NEM. Nem hiszik el. Ők nagyo jól tudják, mi kell nekik, de azt is tudják, hogy az őszinteség nem kifizetődő. Hát igen, volt idejük megtanulni, mert kellemetlen is lett volna az őskorban/ókorban, ha kiderült volna, hogy amíg a férje vadászott/harcolt, addig ő az ellenséges törzs főnökövéel dugott. Igen ez a génjeikben van, a professzionális szintű hazudozás.



Mindig kérdéses, van-e kivétel, létezik-e kivétel, de szerintem NINCS. A csunya, a pórul járt, a kétszínű, a hazug... nő nem kivétel, és ezt kellene tudomásul venni. Mint ahogy senki nem lesz kivétel attól, mert ő annak tartja magát, sőt megsugom kedves lányok, MINDENKI ANNAK TARTJA MAGÁT.

2016. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kompromisszum! De nem muszáj hazudni, egyszerűen szépíteni vagy elhallgatni is lehet dolgokat.

És mitől rossz az, aki megtéveszt másokat? És mitől jobb az, aki őszinte és kajakra az igazat löki magáról.

Tisztesség? erkölcs? etika? elvek? Mik ezek? Kitörölheted vele a segged. Annak akinek elvei vannak és képes őket tartani vagy egoista vagy ostoba.

az aki erkölcsös? nyilván híján van az alkalmaknak, ahol megszeghetné őket. Vagy mérhetetlenül irigy azokra akik meg merik szegni és nem buknak le és ő még inkább kapaszkodik a botorságaiba. Az aki tisztességes nyilván egy merev, szabálykövető unalmas ember, akivel nem lehet egy normálisat nevetni.

A kitartásnak, hűségnek és szeretetnek pedig ezekhez az ég adta világot, DE SEMMI köze Nincs!!

A hazugság nem olyan nagy durranás. Rengetegen űzik nap, mint nap. Sőt, szerintem az a legnagyobb hazug, aki ki meri jelenteni, hogy márpedig ő soha. De minimum buta. Igenis hazudunk, észrevétlenül, értelmetlenül, érdek nélkül akár. De kit érdekel?

Mély barátságokat, vonzalmakat nem lehet összehazudni magadnak. A hazugság csupán egy önkifejezési eszköz. attól még nem fognak nyíli a kapuk, mert előadod a helyi ÜBCS-t. Akkor meg főleg, ha a stílusod része, hogy így oltogatsz mindenkit.

2016. máj. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom a kommentelők jól ki tudják magyarázni, hogy miért is hazudjanak... szánalmas emberek ezek.

Az első hozzászóló egy gerinctelen féreg.

2016. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!