Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs úgymond szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs úgymond szexuális kisugárzásom, soha nem fognak nőként tekinteni rám a férfiak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 20:35
1 2
 1/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
76%
Hát a férfiak biztos nem, de az reálisabb, hogy egy férfinek felkelted az érdeklődését, aki megszeret és onnantól az megadja azt a pluszt ami hiányzik belőled. (de csak számára)
2016. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mikeXxX ***** válasza:
73%
Azt bevállalom férfiasan még ha le is pontoztok hogy vannak bizonyos nők akikre nem tekintek úgy . De ha úgy érzed ez hibád miért nem változtatsz rajta ?
2016. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert fogalmam sincs hogy kell.
2016. máj. 7. 20:40
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Elsősorban önbizalmad kell hogy legyen.
2016. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen vagy?Mik a legjellemzőbb tulajdonságaid?
2016. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem létezik olyan, hogy "van/nincs szexuális kisugárzásom"


Olyan létezik, hogy bizonyos férfiak szerint van szexuális kisugárzásod, mások szerint pedig nincs.

2016. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A punci nélkül született nőnek is lett férje, neked miért ne lehetne?
2016. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne féljél már az élettől, majd találsz vkit, bízok benned. :) ha nagyon nem megy, akkor írj rám, és elbeszélgetek veled. :)
2016. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Titusztitusz ***** válasza:
Ha nincs szexuális kisugárzásod, bizony nemigen fognak rád nőként tekinteni a férfiak...De az ilyesmin azért könnyen lehet segíteni...Pl. csinos és izgató öltözködéssel...
2016. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy nincs szexuális kisugárzásod?? Nem értem. Minden egészséges nőnek van. Persze ez nem azt jelenti, hogy minden pasi ráharapna, nincs is olyan nő a világon, aki minden pasinak kéne. Még a legszebbek se, hidd el. Szóval sztem nem a kisugárzással van a baj, valami más lehet a valódi probléma. Én pl nagyon önbizalom hiányos vagyok és szégyenlős ezért kerülöm a pasiknak még a tekintetét is, nem öltözöm kihívóan, nem keresem direkt a társaságukat. Ennek ellenére mégis rám vannak folyton kattanva. Szóval a kisugárzásom működik, én viszont hárítok és így nekem sincs pasim soha.
2016. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!