Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemigen tudok hűséges maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemigen tudok hűséges maradni szexuális értelemben, de érzelmileg igen. Lányok, van köztetek olyan, akinek ez nem volna probléma?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 10:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez igy eleg gaz :D
2016. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy nem tudsz hűséges maradni szexuális értelemben? Tudod mit mond ez rólad? Hogy semmi akaraterőd nincs. Olyan vagy ilyen téren mint egy primitív állati élőlény, aki nem tud ellenállni az ösztöneinek? Na nemár, szedd össze magad, és legyél ember!
2016. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Akkor egyedül kell maradnod és annyi nőt dughatsz meg, amennyit akarsz vagy keresel olyat, aki benne van egy nyitott kapcsolatban, DE egyetlen ép elméjű nő sem fogja tolerálni neked azt, hogy mellette más nőket is kefelgetsz. Ha egyszer szeretsz valakit, akkor nem jut eszedbe megcsalni és nem vágysz arra, h mást is megfektess.

Ha nem vagy képes a monogámiára, akkor vállald a következményeit.

2016. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
akkor ne nevezd magad intelligens emberi lénynek.
2016. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Ez annyit jelent, hogy szeretem a barátnőmet, szerelemmel, de nem tudok lemondani arról, hogy más nőkkel is szexeljek. Nem is akarok lemondani erről.

Nem akarom becsapni a mindenkori barátnőmet és azt akarom megtudni, hogy lehetek-e valóban őszinte?

2016. ápr. 9. 11:03
 6/30 Sunshinedoll ***** válasza:
46%
Istenem, de hányingerem van a hozzád hasonló férfiaktól. Nem gond, ha sok nővel akarsz szexelni, de akkor ne nevezd magad hűségesnek,. Kit érdekel, hogy érzelmileg hűséges vagy? Ki a f-szt érdekel? Inkább legyél szerelmes másik csajba, és úgy csald meg a barátnődet, az jobban megérthető indok, mint hogy "bocs, de akkora arrogáns tuskó vagyok, hogy egy p-na nekem nem elég. De amúgy szeretlek" Tudod kit nézz hülyének!
2016. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
-panna-123 -at felzaklatta a válaszom :DDDD Már megérte felkelni :D
2016. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Sunshinedoll

Sztem te aztán tényleg ne bánts másokat a "zaklatottságuk" miatt...

2016. ápr. 9. 12:19
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
Ki az a hulye aki ebbe belemenne?!:Dde oszinten szerintem ez irto gusztustalan es nem birnek egyutt lenni egy ilyen ferfival aki minden mozgo eloleny megdug.szerintem hagyd beken a baratnodet o sokkal jobbat erdemel nalad.
2016. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
ez a dolog csak egy nyitott kapcsolatba tud működni, viszont akkor az asszony is azzal mehet el akivel akar.
2016. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!