Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen ismerkedési lehetőségei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismerkedési lehetőségei vannak 30 körül egy férfinak, merre keresgéljek?

Figyelt kérdés
Tinder, online társkeresés nem jött be. Haveri kör már megállapodóban, illetve egyre szűkülőben van. Munkahelyemen kizárólag férfiak vesznek körül. Arra rájöttem, hogy ott kell keresni ahol sok nő van és kevés férfi. De mégis merre? Salsa tanfolyam, meg ilyesmi tippeket kaptam, csakhogy oda sok férfi jár, mert mind azt hiszi, becsajozhat. Csakis emiatt pedig nem szeretnék másoddiplomát mondjuk bölcsész szakon mert ott több a nő, hogy nők között legyek.

2016. máj. 8. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha városban laksz fogj egy könyvet, menj ki a főtéére, ülj le egy padra és figyeld a nőket, próbálj meg szemkontaktust felvenni velük. Aztán, ha összejött menj oda hozzá beszélgetni!
2016. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

25 körül is hasonlóról tudok beszámolni.

Élőben azért nem merek ismerkedni, mert félek hogy zaklatásnak veszik a közeledésem. Online társkeresőkön meg nagyon durván lekezelőek vagy nem is válaszolnak

2016. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Lovardákban rengeteg a lány, és szinte nincs fiú. Kisebb vidéki lovardákra gondolok, ott nem jellemző, hogy a plázamacák divatból járnak oda.

Biztos van még pár ilyen "csajos" sport, én ebbe látok bele.

2016. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beszabadulsz egy plázába ott mindig sok-sok nő van, kinézel egyet és odamész, beszélgetést kezdeményezel. Ha kapásból elküld, hát ez van, de szerintem így is simán lehet olyan embert találni, akinek szimpatikus vagy és egy kávé mellett megismerkedne veled! Bárhol belefuthatsz olyan nőbe, akit szimpatikusnak találsz, csak nem kell félni kezdeményezni!
2016. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ha semmi nem jött be, akkor fordítsd meg az egészet. Ne te keresd a szerelmet, hanem szard le, érezd jól magad a bőrödben, de hagyd nyitva a kapukat, hogy a szerelem megkereshessen téged! :)


Azaz ismerkedj nyugodtan, de hagyd a kapcsolatkeresést, barátkozz inkább! ha valakivel meglesz a kölcsönös vonzalom, azt észre fogod venni, és ő be fog menni a kapukon :)

2016. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hobbi, amit mindig is ki akartál próbálni?

Én anno tiniként akartam úgy pasit fogni, hogy elterveztem hova fogok ellátogatni, ahol maaajd véletlenül összefutok álmaim pasijával...megette a fene az összes ilyen próbálkozást, bárhova mentem, nem tudtam élvezni, mert annyira ez kattogott az agyamban...

Szerintem adj magadnak egy határidőt, hogy meddig próbálsz aktívan keresni, tenni az ügyért, ahogy mások is mondták leszólítani neked tetsző lányokat, elmenni arra a társastánc tanfolyamra, szórakozóhelyre stb...

utána meg engedd el az egészet, és találd meg amit te szeretnél csinálni.

Én most főként meetupokra járok, nem ismerkedtem meg még álmaim (következő) pasijával, de sok embert megismertem, és ki tudja, hogy akár az ilyen találkozások által kivel hoz össze a sors.

2016. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
En javaslom a konditermeket kapcsolatteremtes celjabol olyanokat ahova lanyok is jarnak:)ilyen helyen kezdj el beszelgetni.
2016. máj. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-es

gondolkodtam, hogy bevegyem-e a konditermet (6-os voltam) ahol NE csajozz

Persze lehet ha valaki már olyan szinten van, hogy simán megcsinál egy gyakorlatot és mellette még csevegni is van ideje, tessék.

Pont tegnap futottam bele egy olyan pasiba, aki kitartóan bámult, és mivel én is izzadok és büdös vagyok ilyenkor, nem csak a férfi kollégák, plusz szeretnék az edzésre koncentrálni, elég kellemetlen volt. Magadért lejárni, úgy hogy néha összeakad egy tekinteted egy csinos lánnyal, és ha úgy alakul edzőtermen kívül megszólítod, teljesen ok, de csajozni, áh... ez olyan, mint könyvtárba járni, hogy felszedj valakit.

2016. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
6-os: Vannak hobbijaim, de mind olyanok amiket egyedül végzek. Például a kondizás is ilyen, és egyetértek, ott hiba lenne csajozni. Egyrészt nem azért megy senki oda, hogy csevegjen, nem akarom a nőt sem zavarni edzés közben, a saját edzésemre koncentrálok. Másrészt egy konditeremben halmozottan több a férfi, és még ha jól is néz ki az ember, mindig van nála nagyobb vagy jobb csávó, a lányok úgymond legeltethetik a szemüket. Eléggé esélytelen egy ilyen közegben egy átlagos csávónak becsajozni szerintem. Könyvtárba járós dolog is olyan mesterkélt, jól mondod.
2016. máj. 9. 13:45
 10/17 anonim ***** válasza:
én ilyen aerobikot, meg jógát hallottam egy jófej csajtól, szal 5 ezer, h ezt elmondtam neked. :D
2016. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!