Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akart eddig minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akart eddig minden lány megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Eddigi összes komoly kapcsolatomban ki akarták kötni, hogy hagyjam abba a dohányzást, de nem értem, mért akkora gond ez nekik (nagyrésze ő maga is dohányzott, és ők kicsit sem akarták letenni). Nekem meg egyszerűen nem megy (napi 50 szál).


Miért nem tudnak elfogadni úgy ahogy vagyok? Ha elfogadták volna, lehet, hogy magamtól letettem volna:D


2016. máj. 9. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Nekem is mondta exem anno hogy szokjak le. De meg nem fogok egyelore.


26N

2016. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
ha feltételhez kötik a szeretetüket, az nem valódi szeretet.
2016. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Már ne is haragudj, de napi 50 szál nem sok "egy kicsit"? Már csak magad miatt is... Egészség, pénz...
2016. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ~OnLány~ ***** válasza:
93%

Igazad van,mert ezt tudták az elején is,hogy dohányzol..akkor minek kell a másikat kényszeríteni,hogy tegye le.

Én nem szeretem,aki dohányzik,talán nem is lennék olyannal,semmi értelme nem volna könyörögni,hogy szokjon le,miért tenné,ha eddig nem tette.

2016. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért dohányzás és dohányzás között is van különbség és igen ha valaki több mint napi 2 dobozzal elszív, azért ott változtatni kell.
2016. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A rossz szokásod nem te vagy.

Hanem egy rossz szokás.

Más ha valaki néha dohányzik, de az 50 szál az nagyon sok egy nap.

Bármennyit is mosol fogat, biztos látják rajtad, érződik, plusz féltenek.

2016. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"ha feltételhez kötik a szeretetüket, az nem valódi szeretet."

na ja, mondd ezt azoknak, akik a családtagjaikat elvesztik túlsúly szövődményei miatt, vagy csak szimplán meghalnak tüdőrákban... a másikat szeretem feltétlenül, nem a rossz szokását

2016. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a kavarás alatt, vagy nem komoly kapcsolatban az embernek nincsenek tervei, nem érdekli különösebben a másik meg a jövője. Ha nem akarsz a másiktól semmi komolyat, ha nem érdekel, hogy mi van vele, és az se hatra rád különösebb, ha három héttel a tüdőrák diagnózis után vért okádva feldobná a pacskert a lakásában, akkor könnyű azt mondani, hogy ha meg akar változtatni, az nem szerelem. De, pont, hogy az.


Aztán komoly kapcsolatban, mikor tartós együttélést tervez veled, esetleg családalapítást, törődik veled és a jövőddel, a jövőtökkel, akkor már eléggé zavaró egy olyan hobbi, ami elvisz egy havi fizetést, ami még hagyján, ha van rá, de lehet, hogy majd degenerált gyermeket nemzel neki, ami majd asztmás meg minden szar lesz a passzív dohányzás miatt, vagy jól felfordulsz neki mindenféle rákokban, vagy ha nem is fordulsz fel hamar, akkor majd rendelgetheti neked az oxigénpalack töltést rendszeresen, meg aggódhat azon, hogy hogy mozdultok ki egy családi eseményre a palackod nélkül, mert mi van, ha befulladsz, főleg, ha nincs lift.


Ha azt akarná megváltoztatni, hogy mit csinálsz a hajaddal, meztelenül alszol vagy sem vagy mit tudom én, az oké, minek szól bele, ketyós a csaj. De EZ? Veled van a baj, nem azzal, aki szeretné, hogy leszokj. Nyilván szeretnek, de nem akarják, hogy ezt csináld magaddal. Ha meg komolyan tervezel velük, akkor neked is kéne azt nézni, hogy ez hogy hat a jövődre, jövőtökre, nem csak azt, hogy há' de fain szívni.

2016. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja és társkeresésnél egy bizonyos kor után ez azért probléma, mert a nők már eleve a családalapítási anyagot nézik. Na nem azért, mert két hónap múlva le akar babázni, meg hozzád akar menni, mert lehet nem fog még 5 év múlva se, de akkor is úgy van vele a keresésnél, hogy nem fogja egy olyanra pocsékolni a drága idejét, aki különben is alkalmatlan a családalapításra, mert a pénzét arra költi, hogy minél előbb felforduljon. Mert őszintén, minek foglalkozna ilyennel, mikor nagy a választék, vannak olyan egyedek is, akiknek vannak legalább olyan jó tulajdonságaid mint neked és még nincs ilyen durva károsszenvedélyük.


Az egészség menő. :)

2016. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez olyan tipikus rozítás: ha nem elfogadták volna a káros szenvedélyedet, nyugodtan dohányzol tovább, hogy neki is jó, nekem is jó...

Valójában senkinek sem jó, és ha egyszer rájössz mennyire rá vagy függve a szerre (ja, hogy a nikotin is drog? ja...), arra is rájössz, hogy jé, tényleg nem könnyű leszokni, de önbecsapásnak jó, hogy "azért nem szoktam le, mert nem fogadtak el így".

2016. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!