Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nem ismerik magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem ismerik magukat a férfiak vagy csak reklámozzák magukat hogy végre nőhöz jussanak?

Figyelt kérdés

Itt is de mindenhol azt tapasztalom hogy tökre nincsenek tisztában magukkal a férfiak.

Sirnak hogy a külsejük miatt nem kell egy nőnek sem. De hogy ők milyen jó emberek milyen önzetlenek milyen okosak milyen kedvesek stb. Szinte tökéletes bensőt felvázolják aztán kiderül borzalmas.....

Sokszor idegzetetek, nem egyszer volt már hogy ha nem írtam rájuk már jött a hiszti hogy miért nem tudok írni stb..

Inkább önző agresszív embert láttam bennük.

Aztán a másik aki egy levél után már szerelmet vall nekem. És még sorolhatnám hogy milyen "jó" ezeknek a férfiaknak a személyiségük


2016. máj. 10. 07:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

Ezek a férfiak,nem tudnak beszélgetni 1nővel,lehet éppenséggel frusztráltak hogy nem tudnak mit kezdeni egy nővel,általában mégjobban befordulnak ettől és itt kötnek ki!Amúgy azért az se semmi,ha egy pasival ragadnak a nők,mert vmi olyan férfias a kisugárzása!

Szerintem ezt a férfias kisugárzást nem lehet megtanulni,ez benne van valakiben már 14-16éves korától is!

2016. máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

Azért volt pozitív tapasztalatod is?

Te legalább megpróbáltál beszélgetni velük,csak nem volt szerencséd és rossz pasikat fogtál ki.

Én meg azt szenvedem el,hogy már nem bíznak bennem a nők a másokkal kapcsolatban tapasztaltak miatt.

2016. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Melyik korosztályról beszélsz? 20-22 év alatt még nem igazán beszélhetünk férfiakról, esetleg srácokról.
2016. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3.28-35 éves férfiak
2016. máj. 10. 08:12
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Te találkoztál már olyan emberrel, aki egy hisztis, buta idegroncsnak gondolja magát? Függetlenül a nemtől szól a kérdésem, akár nőben, akár férfiben.


Én még egyel sem, mindenki szereti azt hinni, hogy ő kedves, intelligens, barátságos, a valóság meg az, hogy vannak kedvesek és nem kedvesek, okosak és buták, de gondolni senki nem gondolja magát nagyon negatívnak.

2016. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Ebben a korban már nem igazán a külső számít. A belső tulajdonságok a mérvadóak. De aki már az elején így fényezi magát... Az felejtős :)

Társkeresőn tapasztaltad?

2016. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6. Igen ott is De itt is nagyon sokszor
2016. máj. 10. 08:21
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nőknél is ugyanúgy megfigyelhető és valóban, sok ember nincs tisztában önmagával. Beállítják magukat egy bizonyos típusú embernek, de az sokszor köszönő viszonyban sincs a valósággal. Mert ha tényleg olyan jó emberek lennének, akkor nem kelle reklámozni magukat. Ugyanis a környezetük már észre vette volna. Szóval az önreklám mindig bűzlik.
2016. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Pedig biztosan van neked való is. Csak még nem találkoztál vele! Kitartás ;)
2016. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a pasik nem tudják megérteni, hogy mi a különbség a kedvesség és a kedvesség megjátszása között. Ezért úgy gondolják, hogy mivel megerőltették magukat egy-két levél erejéig, ezt a másik oldalnak úgy is kéne értékelnie mint hatalmas megtiszteltetést, mivel rengeteg energiát fektetett bele az illető saját erején felül. Viszont azt elfelejtik, hogy a másik oldalról ez nem látszik, csak akkor mikor kimutatja a foga fehérjét és ha ezek a hiányos pontok lebuktatják akkor persze a nő a szemét, pedig ő mindent megtett.


A mézes-mázos, műkedves pasival én is találkoztam már, aki 5 perc várakozás után elküldött az anyámba, hogy mekkora szemét lotyó vagyok, hogy nem írtam vissza neki.


Tanulság: aki nem kedves, az nem lesz attól sem az, ha eljátssza. Akkor egy nemkedves pasi lesz, aki megjátssza magát. És senki sem szereti se a hazug, se a bunkó embereket.

2016. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!