Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nem ismerik magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem ismerik magukat a férfiak vagy csak reklámozzák magukat hogy végre nőhöz jussanak?

Figyelt kérdés

Itt is de mindenhol azt tapasztalom hogy tökre nincsenek tisztában magukkal a férfiak.

Sirnak hogy a külsejük miatt nem kell egy nőnek sem. De hogy ők milyen jó emberek milyen önzetlenek milyen okosak milyen kedvesek stb. Szinte tökéletes bensőt felvázolják aztán kiderül borzalmas.....

Sokszor idegzetetek, nem egyszer volt már hogy ha nem írtam rájuk már jött a hiszti hogy miért nem tudok írni stb..

Inkább önző agresszív embert láttam bennük.

Aztán a másik aki egy levél után már szerelmet vall nekem. És még sorolhatnám hogy milyen "jó" ezeknek a férfiaknak a személyiségük


2016. máj. 10. 07:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az a szomorú,hogy normális nők és férfiak elmennek egymás mellett mert már nem mernek bízni a másikban.A sok csalódás miatt ez az általánosítás eluralkodik az életünkön és mindenkiben a vadászt látjuk aki azon mesterkedik,hogy csapdát állítson nekünk.Pedig a sok ocsú között ott a búza csak kicsit kitartóbbnak kéne lennünk,hogy megtaláljuk,mert így mind egyedül fogunk megöregedni.Tudom,hogy túlzás ezt kijelenteni,de sajnos ebbe az irányba haladunk,nők és férfiak egyaránt.

30+F szingli

2016. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Fontosnak tartom az önismeretet. Tisztában vagyok az értékeimmel éppen úgy, ahogy a hátrányaimmal is, mind belső, mind pedig külső téren. Normális és intelligens férfinak gondolom magam. De sajnos az is tény, hogy a külsőm miatt sohasem lesz esélyem arra, hogy barátnőm legyen. Minden eddigi tapasztalatom ebbe az irányba mutat. Nem jellemzőek rám azok a hibák, amit itt feltüntettél. Szóval kérdező felhívnám a figyelmed, hogy bizony, tényleg léteznek olyan férfiak, akik csakis a külsejük miatt sosem fognak kelleni egy lánynak sem.
2016. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!