Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire észrevétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire észrevétlen a férfiak számára?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, teljesen átlagos a testalkatom, ápolt vagyok, igyekszem jól öltözködni. Ennek ellenére még sem tetszem senkinek sem. Belátom vannak hibáim mint pl. kissé félénk, visszahúzódó, nem vagyok barátságos, társasági ember. Még férfiak se like-olnak Facebookon, tehát ez azt jelenti hogy hiába vagyok ápolt, de csúnya lehetek.
2016. máj. 10. 10:05
1 2 3
 1/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ennyi minden bűnöd: kissé félénk, visszahúzódó, nem vagyok barátságos, társasági ember.


Ezt magmaról tudom, mert én is ilyen voltam. De aki egy lakatlan szigeten él, annak létezését nehezen fedezik fel. Én egy szép napon meguntam és építettem egy hajót, amivel elindultam a nagyvilágféle, és így megtaláltam a párom.

2016. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De hogyan változhatnék meg? Az ember azért nem tud kibújni a bőréből.
2016. máj. 10. 10:09
 3/26 anonim ***** válasza:
lehet láthatatlan vagy!lájkolnálak az fbukmicsodán de nekem szerencsére nincs olyansmim.
2016. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedési szándékkal mondom, de küldesz képet? Csak kíváncsi vagyok.
2016. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Noren1989 ***** válasza:

Ahogy Noblesse leírta...nem is akarod, h észrevegyenek, nemde? Csak elvárásod van, befektetés nélkül. Mikor szemeztél valakivel utoljára?

26/F

2016. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szemeztem már fiúval, egy ideig randiztunk is, de semmi nem lett belőle, mert egyáltalán nem vett komolyan.
2016. máj. 10. 10:24
 7/26 Noren1989 ***** válasza:
No, akkor, még egy kérdés: Párkapcsolatra hajtasz?
2016. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen, arra, de sikertelenül.
2016. máj. 10. 10:26
 9/26 anonim ***** válasza:

Basszus, tényleg nagy gáz lehet veled, ha már Facebook-on sem like-olnak ... De tényleg, hogy bírsz így élni? de irónia kikapcs. ...


Én minden csajt megnézek és imádom a kis félénk, visszahúzódó lányokat, mert szerintem aranyosak. És szerintem sok pasi van így :-P ... Lehet tényleg ronda vagy, de ezt kép nélkül nem lehet eldönteni. Tényleg kíváncsi lennék ... csak az egészséges kíváncsiság miatt ;-)

2016. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Noren1989 ***** válasza:

No, első probléma: hajtasz valamire ;)

Csak beszélgess, ilyen előre meghatározott célok nélkül.

Minden ilyen cél csak csalódást, meg elégedetlenséget szül.

Nincs elvárás, nincs csalódás, ne feledd.

2016. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!