Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SOS! Megvártam magam, eléggé...

SOS! Megvártam magam, eléggé vérzik, mit csináljak, hogy ne vegyék észre? Most indulok edzésre. (Járok pszihiáterhez, a ne csináld ezt magaddal kommenteket nem kérném, köszi)

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Húzd össze a sebet egy sebtapasszal.

Szerintem ha máskor vagdosni vágysz magad, akkor menj ki a levegőre és fuss egy kört, vagy takarítsd ki a lakást, ez is jó stressz levezető, nálam bevált, ha ideges vagyok akkor mindig takarítok és megnyugszom.

2016. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó szorosan kösd be és ne vedd le ..
2016. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A sebtapasz semmit sem ér ..
2016. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hogy tudod megvárni magad?
2016. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól függ. Ha kevésbé vagyok kiborulva olló, ha nagyon akkor borotva
2016. márc. 31. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb vagdosás helyett próbálj meg egy papírlapot minél apróbb cafatokká tépni. Nekem ez sokat segített.
2016. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Legkozelebb inkább szìvj el egy cigit.
2016. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha tippelnem kell 7. Es lehetsz valoszinuleg lany es valami szerelmi baj lehet a háttérben. Ha nem akkor is hasonlo lehet( ha nincs igazam akkor mar bajok lehetnek a fejedben) szoval ha vagdosod magad nem lesz jobb. Elmondom mit csinálj . Hétvégente Menj el barátokkal inni es meglátod elmúlik a depi
2016. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi szerelmi bántom nincs és soha nem mennék el piálni főleg nem haverokkal mert nincsenek
2016. márc. 31. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!