Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és egyedülálló. 6 éves kapcsolatomnak lassan 4 hónapja lett vége. Az utóbbi időben úgy érzem,hogy készen állok az ismerkedésre. Egyetlen egy gondom van, hogy alacsony vagyok. (140cm magas vagyok). Emiatt a férfiak nem is közelednek felém. Átlagos arcom van. Hogyan tudnèk ismerkedni? Sajnos olyan 16 évesnek szoktak gondolni az emberek. Én nem merek feléjük közeledni mert hát elzavarnak,hogy fiatal vagyok és teljesen elment az egésztől kedvem. Valaki valami tanácsot tud adni? Mit tegyek,hogyan tegyem?

2016. máj. 10. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Van kép rólad?
2016. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék feltölteni ide képet magamról.
2016. máj. 10. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!