Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van valami baj?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még egyszer sem volt barátom, nem szoktak megszólítani sem. Mostanában vettem ezt észre és nem értem miért van ez.

Én tetszem magamnak és mivel általában az első benyomást a külső határozza meg, illetve a kisugárzás, fontosnak tartom, hogy elégedett legyek magammal.

Szerintem egészen szép vagyok, ez relatív tudom, de többen is mondták már.

Átlagos magas vagyok, szőke vállig érő hullámos hajam, barna szemem van. Nem vagyok vékony, itt-ott van rajtam plusz, de nekem így tetszik, hogy van csípőm, cicim.

Igényes vagyok magamra, figyelek arra, hogy jól nézzek ki, az alakomhoz illően öltözzek, stb.

Sajnos nem vagyok nagyon nyitott ember egyéb okokból. Ezért a fiú/férfi barátaim szokták mondani, hogy ha nem ismernének azt gondolnák, hogy megközelíthetetlen és magamnak való vagyok és emiatt "félnének" megszólítani. És egyáltalán nem ilyennek gondoltak mielőtt megismertek.

Pedig sokat mosolygok, nevetek,stb.

Még nem találkoztam össze olyan (nem-nős) férfival, aki tetszett volna (itt most nem csak a külső tulajdonságokra gondolok).

A velem egyidőssekkel nem jövök ki túl jól, nincs nagyon közös téma, ezért a barátaim is 30+osak. El szoktam járni otthonról, mindenféle helyekre, a színháztól a szórakozó helyekig mindenhová.

Velem lehet valami baj, hogy nem találtam még senki hozzám illőt? Ha igen, akkor adnátok tanácsot miben próbálják változtatni?


2016. máj. 10. 00:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem tilos ám a nőknek sem, hogy kezdeményezzenek ;)
2016. máj. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tilos! :) De valahogy olyan érzés mikor én kezdeményezek, mintha "rátukmálnám" magam az adott emberre és emiatt óriási zavarban vagyok :)
2016. máj. 10. 01:01
 3/17 RRR ***** válasza:

Sajnos nem vagyok nagyon nyitott ember egyéb okokból......, hogy ha nem ismernének azt gondolnák, hogy megközelíthetetlen és magamnak való vagyok és emiatt "félnének" megszólítani. És egyáltalán nem ilyennek gondoltak mielőtt megismertek.


nos itt lehet a kutyus elásva nálad....talán picit lazítani kellene,még oly nehezedre is esne


jó lenne,ha a férfiak éreznék,hogy lehet esélyük nálad...

még ha neked az éppen szépet tevő nem az ested....


szerencsére 21 évesen semmiről se késtél le-el

2016. máj. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akármilyen normális és közvetlen csajszi lehetsz az még nem elegendő egy bensőséges kapcsolatra. Próbálj rájönni mi lehet a gond mert így ebből a kevés mondandóból nem igen jöttünk rá, és ha megvan akkor azt vmilyen úton módon hasznositsd még ha rossz tulajdonság is.
2016. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha a férfi "fél" kezdeményezni, annak egy oka lehet: nem érdekled eléggé, hogy megküzdjön a figyelmedért.


Én magamból indulok ki. Attól függ, hogy milyen célból megyek bulizni.

1. Ha laza kapcsolatot keresek, akkor a könnyen kapható lányokra mozdulok. Azokra, akiknek elég 2-3 viszkikóla meg egy kicsit bókolok nekik, majd a szórkaozóhely mosdójában éjfél után pár perccel már a szájával kényeztet.

Ezeket a lányokat sosem hívom fel, nem fogom őket randira hívni, elvinni vacsorázni. Ilyenkor a "mérsékelt" lányokra azért nem mozdulok rá, mert őket nehezebb meghódítani, nem adják magukat könnyen és van mikor lusta vagyok erre. Viszont komoly kapcsolat céljából CSAK ilyen lányokra hajtok, akikben van kihívás.


2. Van olyan, mikor csak egyszerűen felmegyünk a haverokkal. Közben beszélgetünk. Nem cél a csajozás, de ha mégis akad egy lány, akinek a kisugárzása ragad magával és egész este le sem tudom venni róla a szememet, akkor ahhoz odamegyek. De az este folyamán nem fűzöm, csak egy picit, amíg meg nem adja a számát. Az ilyen lányokat hívom el randira, az ilyen lányok mozgatják meg a lelkemet és a fantáziámat.


Érdekes egyébként, hogy én a komoly kapcsolataimat nem a hatalmas partykban ismertem meg. Sokkal inkább könyvtárban, parkban, koncerten, kulturális programon.


Inkább csak fogadd el azt, hogy te nem vagy partibula, akit minden 2. fickó fel tud szedni. Ez jó dolog. Majd jön valaki, aki nem fog "félni" közeledni feléd. Csak légy nyitott és kedves. Persze ebből is megárt ha sok.

Megérkezik az az ember, aki át akarja törni a "páncélodat" és meg akarja ismerni a lelkedet is. Csak győzd kivárni.

2016. máj. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

# 2

Na ja.. Én is pont emiatt nem szoktam kezdeményezni.

Viszont apró jeleket lehet küldeni, amiről a pasi veheti a lapot, még akkor is ha nem egy lángész..

2016. máj. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Itt rinyál ezis de amikor felajánlom hogy ismerkednék vele nem ír vissza, akkor most minek panaszkodsz?
2016. máj. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nme élsz minden lehetőséggel igenis veled van a baj ugyanis simán lehetne barátod netröl, és ne jöjjönnekem senki azzal h mindenki bunkó blabla, én normálisan fennvoltam mégis lekopnak a lányok, mellesleg sok a normális.
2016. máj. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

Pár éve még sokkal nyitottabb voltam, beszélgettem idegenekkel stb. De sajnos kettő igazán közeli barátom mélyen megbántott így olyan óvatossá váltam, hogy csak most vettem észre hogy mennyire bezártam a világ felé és nem érzem kényelmes magam, ha ismeretlenek között vagyok. Dolgozni fogok rajta, még ha nehéznek is érzem! :)

2016. máj. 10. 01:35
 10/17 A kérdező kommentje:

#7-8

Sajnálom, hogy rosszul értelmezted a kérdésem,mivel nem társat keresni jöttem fel, mindössze kívülállóktól tanácsot kérni.


Ha rinyálásnak hangzott amit írtam, akkor bocsánat mindenkitől, nem sírni akartam, ha rosszul is fejeztem ki úgy látszik. Csak próbáltam leírni a gondolataimat.

2016. máj. 10. 01:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!