Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, szóval a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szóval a férfi magassága kardinális kérdés nálatok, de vajon elfogadható az a "trükközés" egy férfitól, hogy sarokemelő cipőbetétet hord, ami 4-5 centit növel a magasságán?

Figyelt kérdés

Szóval ez kb. olyan csalás, amivel alapvetően a nők szoktak élni: smink, magassarkú, nagyibugyi, pushup, szempillaspirál...

Szóval ha valaki csak azért lesz "elég" magas, mert valami ilyen eszközt használ, az elvileg rendben van nektek?



2016. máj. 14. 00:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez már tuti volt kérdés korábban és még mindig igen! :D Elfogadható, de minden cipőjében legyen egy ilyen ha nélküle alacsonyabb nálam.. Strandpapucsra is találjon ki valamit. Otthon nem érdekel annyira...azt hiszem :D
2016. máj. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Nekem azok jönnek be, akik kb. 15 centivel magasabbak nálam. Szóval nem.
2016. máj. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem érdekel a magasság. Az exem pont olyan magas volt, mint én. Szerencsére utálom magassarkút. Amúgy teljesen elfogadható szerintem, ha ettől a férfi jobban érzi magát.
2016. máj. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem kell sarokemelővel bohóckodni!

Nekem baromira mindegy, hogy milyen magas a pasi.

2016. máj. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha az önbecsülésének jót tesz, hogy sarokemelővel él, ám tegye. Egyébként teljesen felesleges, és eléggé gáz összehasonlítani magad ilyen téren a nőkkel. Akkor következőleg majd szoliba is fogsz járni, ha már a nők megtehetik, akkor te miért is ne?


Számomra teljesen mindegy a magasság, csak tőlem ne legyen alacsonyabb, mivel én 159 centi vagyok.

2016. máj. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szia 5-ös

Nem, a szolit semmiképp nem vállalnám, de a magasságomon jó volna segíteni.

2016. máj. 14. 08:00
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem akinél kardinális kérdés a férfi magassága (mint pl nálam), annál nem 4-5 centi miatt. Nem az van, hogy ha vagy mondjuk 170 centi, és így nem kellesz neki mert mondjuk egymagasak vagytok és ez őt zavarná, akkor 4-5 centi plusszal máris minden rendben. Legalábbis, én látványosan magasabb férfiakkal szeretek lenni (ne kérj racionális magyarázatot, fogalmam sincs, miért jó ez nekem- mondjuk tény az is, hogy 163 centi mellé ez annyira nem teljesíthetetlen elvárás), ami nem merül ki 4-5 centiben. Szóval szerintem csak ezért felesleges. Ha te jobban érzed magad tőle, akkor hajrá, szerintem nem fognak beszólni érte, bár nem tudom elképzelni, hogy mondjuk egy átlagos, normál férfi cipőben hogy nézhet ez ki. Lehet, hogy a végeredmény gázabb lenne, mint az, ha nincs semmi és maradsz az eredeti magasságodon.
2016. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Totál felesleges ilyen trükközés, mert a nők elsősorban nem azért tulajdonítanak döntő jelentőségű szerepet a magasságnak, mert optikailag sokkal jobb egy 10-15 centis differencia. Ha ez így lenne, akkor a 158 centis kislányokat sem érdekelné a 170 centim márpedig nem ez a helyzet. A 2-es és a 7-es válaszoló sem gondolta véletlenül azt, hogy a jóval magasabb pasik jönnek be nekik. A 7-esnek konkrétan meg is mondom (ha tényleg nem érti), tudat alatt miért részesíti előnyben a jóval magasabb pasikat. Kérlek szépen azért, mert ti nők, kivétel nélkül a magassággal azonosítjátok a tökéletes génállományt/a férfias dominanciát/szexuális teljesítőképességet/péniszméretet stb. Ez nem minden esetben helytálló, szóval óriási bullshit ez a magassággal kapcsolatos szövegelés, de ha nektek így a jó, akkor én úgyis fejre állhatok, nekem úgysem lesz esélyem nálatok. Na mindegy, további szép napot nektek.
2016. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt még kihagytam, hogy pont az ilyen berögződések miatt lenne illúzió romboló az ilyen gondolkodású nők számára az a jelenet, amikor a pasi leveszi a cipőjét az együttlét előtt és nem arra fog gondolni, hogy mennyire szereti őt, hanem, hogy milyen alacsony. Szóval felesleges trükközni és minden alacsony sorstársamnak inkább azt javasolnám, hogy próbálkozzanak külföldi (nyugat-európai) csajoknál, akik liberálisabb gondolkodásúak és nem az alapján választanak párt maguknak, hogy jól mutassanak együtt a bulis képeken és a barátnők előtt. Több olyan volt csoporttársamról is tudok, aki külföldön nemcsak szakmai/egzisztenciális szempontból lett sikeresebb, de a párkapcsolati élete is rendeződött.
2016. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Elfogadható, de egyébként bírom az ilyen kérdéseket, ahol le van szögezve, mi kardinális kérdés. Én utálom kitekerni a nyakam egy magasabb pasival, nekem az a legjobb, ha hozzám hasonló a magassága.
2016. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!