Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, szóval a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szóval a férfi magassága kardinális kérdés nálatok, de vajon elfogadható az a "trükközés" egy férfitól, hogy sarokemelő cipőbetétet hord, ami 4-5 centit növel a magasságán?

Figyelt kérdés

Szóval ez kb. olyan csalás, amivel alapvetően a nők szoktak élni: smink, magassarkú, nagyibugyi, pushup, szempillaspirál...

Szóval ha valaki csak azért lesz "elég" magas, mert valami ilyen eszközt használ, az elvileg rendben van nektek?



2016. máj. 14. 00:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10: A tapasztalatokból kiindulva ki lehet jelenteni, hogy a nők döntő többségénél döntő jelentősége van a magasságnak. Elég kevés olyan <170-es nő van, akinek megfelelne egy 170-es pasi, bár nem tudom te milyen magas vagy, de azért kíváncsi lennék, hogy te elfogadnál-e egy jóképű, de csak 170 centis pasit (175 fölött általában már nem szokott problémát okozni).
2016. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, én a környezetemben nem tapasztaltam, hogy ilyen lenne a nők hozzállása. Sőt a kidolgozott test se alapszempont párválasztásnál. Ti fiúk/férfiak, akik ennyire rá vagytok kattanva a magasság-dologra, szerintem csak rossz helyen keresgéltek. Nem hiszem, hogy egy értelmes, normális értékrenddel rendelkező nőnek a magasság az elsődleges.
2016. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, én pont 170 vagyok. Volt 5-6 centivel magasabb párom, egy évig voltunk együtt. De összességében észre se veszem a 180 cm alattiakat, ahogy a szőkéket se (nekem a barnák tetszenek). Szóval evolúciós pszichológia ide, vagy oda, szerintem felesleges sarokemelővel szórakozni. Ha valaki a párod akar lenni, akkor fogadjon szépen el a magasságoddal együtt. 2-es voltam.
2016. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11-es, 10-es vagyok: 173 cm, és egy 170 cm-es pasinak, ha haja is van, ki veszi észre, hogy alacsonyabb? Az nem nagy cucc.
2016. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
és mint mondtam, én pont ennek örülnék, hogy ne kelljen tekergetnem a nyakam, egyik irányba se.
2016. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
első kettőnek nulla az értékelése még a kérdező által is????Hát gratulálok mindannyiótoknak....!!
2016. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem értékeltem sehogy sem semelyik választ.

Viszont úgy tűnik, hogy a 170 centim megítélésén egyáltalán nem segítene a betét.

Majd a következő életemhez tudni fogom, hogy mit kell levenni a polcról...

2016. máj. 31. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!