Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mennyire fontos egy párkapcsolatban, hogy a srác magas legyen?

Figyelt kérdés
Sajnos sok olyan nővel találkoztam már, akik a magas pasikért voltak oda, és sokszor utasítottak már vissza azért, mert alacsony vagyok. Csupán 172 cm vagyok. Szerintetek a többség így gondolkodik, vagy a lány tud kompromisszumot kötni ilyen esetekben? Nektek mi a véleményetek?

2016. máj. 14. 08:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Olyanra van szükségem, akire felnézhetek. De szerintem más is. Szerintem neked 162- lányoknál lehet esélyed.
2016. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%
Úgy tapasztalom, hogy az egyik legfontosabb tulajdonság. Én is alacsony vagyok, ráadásul még ronda is. Ezért 29 évesen még randim sem volt!
2016. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%

Ha egy nálad magasabb nővel akarsz randizni, akkor persze, számít. De a kisebb termetűeknek bejöhetsz.

Én 162 vagyok és imádom az alacsony pasikat.

1. Nem törik ki a nyakam, mikor meg kell őket csőkolni

2. Szex közben a méretkülönbségek néha hátráltatóak tudnak lenni.

Volt magas és hasonló magasságú pasi is az életemben. Utóbbi sajnos nem sokáig, pedig mind közül ő volt minden más területen a legnagyobb (nem, nem a szerszáma, hanem a kedvessége, huncutsága, műveltsége, udvariassága, férfiassága miatt).

2016. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
Fontos. Legyen legalább 175 cm.
2016. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Minden lány úgy gondolkodik, hogy minél magasabb, annál jobb. 175 cm alatt nem vagy férfi a szemükben.
2016. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%

Ez egyáltalán nincs így. Nem a magasság miatt leszel férfi a szememben. Hanem inkább amiatt, hogy hogyan kezeled a magasságod. Láttam én már tutyimutyi teszetosza férfiatlan tacskót 190 centivel is, nem ezen múlik.

A 172 valóban nem túl magas, de a lányok átlagmagassága 160-165 körül van, a legtöbbeknél magasabb vagy. Én 163 centi vagyok, ugyan szeretek magassarkút hordani, de nem mindegyik 10-12 centi, szóval relatíve ritkán lennénk egymagasak. És vannak olyan lányok, akik egyáltalán nem hordanak magassarkút, na, velük szemben állandóan lenne 10 centi előnyöd. Az meg már nem olyan vészes.


Egyébként én úgy vagyok vele, ha lapos talpúban láthatóan magasabb nálam, onnantól kezdve nem érdekel, mennyivel, a magassarkús állapotot nem számolom bele. Ha tetszik és szimpatikus, akkor nem fogom a centijei miatt elutasítani.

2016. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
#6 Egyrészt a lányok átlagmagassága 170 cm, másrészt az alacsony lányok is kivétel nélkül csak a magas srácokkal hajlandók szóba állni. Nem a magas sarkú miatt, hanem mert egyszerűen jobban néznek ki.
2016. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

[link]


[link]

("A nők átlagos magassága Közép-Európában 160 cm körüli, szemben a férfiak 170 cm körüli átlagmagasságával.")


[link]

("a férfiak átlagmagassága 178 centiméter, míg a nőké 164, azaz a különbség átlagosan 14 centi.")


ésatöbbi. nem találtam nagyon hivatalos és meggyőző tudományos oldalt, ahol empirikus felmérésekkel igazolják, de akármelyik oldalt megnézem, mindenhol a 162-165 cm közti magasságot írják az európai/magyarországi nők átlagmagasságának. Ez nem felel meg a te 170 cm-s magasságról alkotott állításodnak.


Egyébként, kedves utolsó, nem tudom, feltűnt-e, de én magam is nőként írtam. Most oké, cáfolhatsz a magad tapasztalataival meg nevezhetsz hazugnak, attól még én biztosan mondhatom, hogy nem, nem lesz kevésbé férfi vagy vonzó vagy akármi a szememben valaki, aki 175 centi helyett 172 centi magas. Nem mérőszalaggal megyek randizni sem és ha valaki alapvetően bejön és tetszik és vonzónak tartom, akkor miután végül lemértem nagyon pontos orvosi mérőeszközökkel a magasságát, akkor nem fogom csak azért megszakítani az ismerkedést, mert alacsonyabb az általam elvártnál, és akkor igazából nem is férfi, csak jó színész. És mint mondtam, 163 centi vagyok, a párom 175, ha alacsonyabb lenne 3 centivel, akkor is pontosan ugyanennyire imádnám, mint most, nem befolyásolna a kérdésben. Szóval, nem, az az állításod sem igaz, hogy csak a magas férfiakat tartjuk vonzónak. Azt tartjuk vonzónak, aki vonzó, ez független a magasságtól.

2016. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%
A tudományos dolgokat dugjátok a seggetekbe.Az ösztönt nem tudja felülírni.Ha nő akarsz magadnak állattá kell változnod.Az ő szintjükre....
2016. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%
Azért a Tárki féle 1. diagramot érdemes jobban megnézni. Az akcelerációnak nevezett folyamat remekül megmutatkozik benne. A párválasztásban leginkább kritikusnak számító időszakban 18-29 év között a női átlagmagasság 167 cm.
2016. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!