Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek mennyire fontos az, hogy egy pasi milyen magas?

Figyelt kérdés
Csak egy random közvélemény-kutatás! :) Hány centi az, ami már úgy jónak számít? Azt is írjátok le légyszi, hogy ti hány centik vagytok, meg egy kort is. Köszi :)
2016. jan. 10. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

159 cm vagyok, és teljesen mindegy, hány centivel, de legyen nálam magasabb az illető. Viszont csak a magassága miatt nem utasítanék el senki, ha amúgy vonzódnék hozzá. :)

20N

2016. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálam az számít jónak aki minimum olyan magas mint én, alacsonyabb férfival nem járnék. Én 170 cm vagyok.
2016. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak annyira számít, h nálam magasabb legyen, tehát több, mint 168 cm.
2016. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
161 cm vagyok, csak nálam legyen magasabb, onnantól mindegy. Bár egy 2 méteres srác mellett is érdekesen néznék ki...
2016. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok és nagyon sokáig azt mondtam, hogy legalább 180 cm legyen a leendő párom, mert azt gondoltam, hogy ez nagyon jó lesz. Az első barátom 170 cm volt, a második 185 körül. Utóbbinál rájöttem, hogy pl. csókolózáskor igencsak kimerevedik a nyakam. :) Mielőtt valaki megkérdezi, nem a magasság miatt lett vége ennek a kapcsolatnak.


Azóta megismertem egy férfit, aki kb. 170 cm, és akárhányszor átöleltem, jó érzés volt a fejem az ő feje mellett érezni. Ez így leírva elég hülyén hangzik. Szóval akkor rájöttem, hogy nem kell nekem égimeszelő pár, mert egyrészt nem ezen múlik a boldogság, másrészt van előnye annak is, ha csak kicsivel magasabb tőlem az illető.

2016. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég kényelmetlen lehet,ha egy fejjel magasabb a másik...Testileg nem illik össze egy ilyen pár.
2016. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
160-tol felfelé, tul magas ne legyen azért.
2016. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki komolyan érdekel, nálam alacsonyabban se lenne gond. Egyébként minél magasabb, annál jobb.
2016. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

158 cm vagyok, tehát 158-170 cm közöttiek a legnyerőbbek nálam :)

21/N

2016. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
157 centi vagyok. Nekem fontos, hogy magasabb legyen nálam úgy, is ha egy magasabb sarkú cipőt felveszek. Nagyon magas sarkú cipőket nem szoktam, nálam a 6 cm-es sarok a legfelső határ. Tehát olyan 163 centi fölött. Onnantól kezdve meg tényleg mindegy (jó, nyilván ha 2 méter folött lenne, az praktikus szempontokból problémákat vetne fel :D). Jött már be 167 centis srác is, a vőlegényem 185 centis.
2016. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!