Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mennyire fontos egy párkapcsolatban, hogy a srác magas legyen?

Figyelt kérdés
Sajnos sok olyan nővel találkoztam már, akik a magas pasikért voltak oda, és sokszor utasítottak már vissza azért, mert alacsony vagyok. Csupán 172 cm vagyok. Szerintetek a többség így gondolkodik, vagy a lány tud kompromisszumot kötni ilyen esetekben? Nektek mi a véleményetek?

2016. máj. 14. 08:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
25%

"A nők átlagos magassága Közép-Európában 160 cm körüli, szemben a férfiak 170 cm körüli átlagmagasságával."

Na ez úgy baromság, ahogy van. 170 cm vagyok, és majdnem minden férfi magasabb nálam. Esetleg az lehet, hogy ebbe a statisztikába beleszámolták a gyerekeket is.

Olyan nőt pedig eddig kizárólag gyk-n láttam, aki egy alacsony férfit is férfinak tekintene.

2016. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Hm, igaz. De az még mindig nem olyan magas, ugyanabban a korban látható, hogy a férfiak átlagmagassága 179 cm. Figyelembe véve ugye az extrém értékeket és a szórást is, még mindig ott tartunk, hogy átlagosan a férfiak 10 centivel magasabbak a nőknél, így simán megoldható, hogy ő legyen a magasabb, és a legtöbbeknek alapvetően ez számít, nem az, hogy centiben mennyi.
2016. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
61%

"így simán megoldható, hogy ő legyen a magasabb, és a legtöbbeknek alapvetően ez számít, nem az, hogy centiben mennyi."

Ez sem igaz. Az abszolút magasság számít a nőknek. 175-180 cm a minimum, van akinél még ennél is több. Ezen felül, ha egyébként ugyanúgy néznek ki mindenben, akkor minden nő a magasabb pasit választaná.

2016. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem fontos hogy magas legyen. 167 cm vagyok, azert annak orulnek ha legalabb olyan magas lenne mint en, azt hiszem ezt azert nem nehez megutni :) A magassarku cipot amugy sem szeretem mert lehetetlen benne menni es kifordul a bokam.
2016. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%
Ha szerelmes vagyok akkor semennyire, vizont az tény, hogy egy 185 cm-es férfit sokkal vonzóbbnak találok.
2016. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
54%

166 cm vagyok, a mostani barátom 194 cm. Szexuális értelemben hét férfi volt eddig az életemben és mindegyikük 175 cm vagy magasabb volt. Így visszagondolva a magasság is szerepet játszhatott a választásaimban, de akkor ezeken nem gondolkoztam el.


Mostani fejjel is azt mondom, hogy én 166 cm vagyok, azért legyen nálam a férfi legalább 10 cm-rel magasabb. Úgy tudom Magyarországon a férfiak átlagmagassága 175 cm, úgyhogy ez nem egy nagy elvárás azt gondolom.

2016. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 ~OnLány~ ***** válasza:
Én 165 vagyok, ő 175. Így jó, ahogy van, nem kellene, hogy magasabb legyen, sem hogy alacsonyabb.
2016. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%

Sok olyan párt ismerek, ahol a férfi alacsonyabb nálam (174 cm vagyok), a nő pedig még nála is alacsonyabb, 150-160 cm között van.

Igazából nekem szinte nem is volt 180 cm feletti férfival komoly kapcsolatom, pedig mellettük érezném magam igazán nőnek :)

Na, ez most jó hülyén hangzik, mert 11 éve kapcsolatban élek, de akkor is így van.

2016. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
42%

"Ha szerelmes vagyok akkor semennyire"

jah, ez is jó szöveg hogy a szerelemben nem számít a magasság, de alapból nem lesztek szerelmesek egy alacsony pasiba mivel még az esélyt se adjátok meg neki, hogy bármi is kialakuljon, a másodperc töredéke alatt lekoptatjátok

2016. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
54%

170 cm vagyok, volt már olyan magas barátom, mint én.

Pár cm még belefér nálam, de az zavarna, ha fél fejjel alacsonyabb lenne a pasi, mint én.

2016. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!