Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek/Lányok, randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Lányok, randiznátok ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Kedves, megértő,segítőkész, humoros, empatikus. Akinek még számít,hogy a nő nőnek érezze magát mellette. Aki nem fél virágot vinni alkalmanként. Szóval egy lovag.


Vagy, már nem számítanak az ilyen jellegű dolgok csak a pénz és a kockahas...



2016. máj. 14. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Az utolsó mondatoddal agyon is vágtad a lovagságod.Nem vagy te lovag csak egy rátarti alak aki szereti fényezni magát.
2016. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Látom,félreérthető volt a kérdés.

A kérdés arra irányult, hogy randiznátok-e az előbbivel. Vagy csak a második számít és az fentebb felsoroltak nem?

2016. máj. 14. 13:13
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem volt félreérthető a kérdés.

Egy igazi lovag nem feltételezne semmi ilyesmit a nőkről.

2016. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
nem, a lovagok kora már régen lejárt, 21.században nem menők.
2016. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

A virág nálam rossz pont, kivéve, ha háznál van a randi.

Plusz kizsákmányolás terméke, így nem nagyon szeretem.

A pénz... hát igen azok a mocskos anyagiak.

Egy exem aféle kölcsön munkaerő volt egy gyárnál. Persze, szinte zsebpénz számba ment a fizetése.

Mikor felajánlottam hogy bejuttatom, két hónapig húzta az önéletrajza leadását, majd nem ment be a felvételi tesztre. Sőt, azt hazudta, hogy nem vették fel, miközben nagynéném ott hr-es és a vizsgáztató.

Így azért hamar lebukott.

Én csak azt várom el egy férfitól, amit saját magamtól is, mégis sokaknak ez túlzó, sőt egyenesen pénzéhes elvárás.

Vannak gyakorlatsorok online, és mindig lehet új munkahelyet keresni.

Kifogások helyett megoldások kellenek.

2016. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

A virágot nem szeretem, meg az ismerkedés elején nekem kellemetlen ajándékot kapni, de a többi leírt tulajdonság elvárás nálam.

A pénz nem érdekel, a kockahas meg inkább ijesztő és bizarr számomra, mint vonzó.

2016. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
haver az ilyen típusú férfiak ideje lejárt! max barátnak leszel jó nekik
2016. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát...

Őszintén szólva nekem nem jön be, ha virágot, csokit, ajándékot kapok, hacsak nincs valami alkalom. Az, hogy 1-1 virágot hoz a pasi, az is belefér, de csak ha otthonra hozza, nem pedig az utcán andalgunk órákat úgy, hogy virág van nálam.

Ha túlságosan lovag egy pasi, az nekem taszító.

A kockahas nekem nem tetszik...

A pénz meg annyira számít, hogy ne én vagy az anyukája tartsa el.

2016. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó de ez mögött mi is van? Olyan nagyon nyálas vagy hogy mindenki menekül esetleg fölrúgott kiskutya szindrómás? Aki így marketinggel azzal mindig komoly gondok vannak.

Nekem ez azt üzeni hogy kerülnek a nők sírok a Titanic-on (tudom sokan teszik nekem akkor is sok) és meg foglak folytani a szeretetemmel.

Ami az igényeket illeti ennél sokkal több igényem van belső téren is ezek alapok.

2016. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most vettem észre az ly-t.

Bocsi szóval fojtani.

2016. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!