Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek/Lányok, randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Lányok, randiznátok ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Kedves, megértő,segítőkész, humoros, empatikus. Akinek még számít,hogy a nő nőnek érezze magát mellette. Aki nem fél virágot vinni alkalmanként. Szóval egy lovag.


Vagy, már nem számítanak az ilyen jellegű dolgok csak a pénz és a kockahas...



2016. máj. 14. 13:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kifogások helyett megoldások kellenek" - azzal segitesz hogy elmondasz egy történetet ? Az a baj sok Nő abszolút nem segit az egyénen, vagy ha igen akkor is csak éppen a felszint kaparva. na meg sokan inkább itélkeznek, meg leirják az egészet ahelyett hogy megoldást adnának. Pedig ők idézik elő a félelmet egy férfibe, pont az ilyen hozzászólásokkal, szrintem részükről az lenne a korrekt ha egyszer tényleg segitenének
2016. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Nekem sem segített senki.

Csak amíg gyerek voltam.

Ez, amit idéztél tőlem, hozzáállás kérdése. Akkor vagyok segítőkész ha van a másik félben szándék. De amikor minden egyes ötletre csak a nyafi, meg a kifogás jön, akkor nem tudom elviselni.

Ha én valakit pátyolgatni akarok, az a gyerekem. De nem fogok örökbefogadni egy felnőtt hímet.

2016. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!