Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexet vagy komolyat szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexet vagy komolyat szeretne az alábbiak szerint a férfi ismerősöm?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám.

Jó viszonyban vagyunk.


Viszont utóbbi napokban elég durván szívtuk egymás vérét,ő kezdte. Akkor konkrétan a szavaival lefektetett.Meg is lepődtem amiket mondott.

Akkor hátamat,vállamat,derekamat meg simította az utóbbi napokban,kamu elmegyek melletted de nem férek el :D


Akkor ülök és a hajamat fogdossa, szagolgatja- "de jóó illatú".


Szűz vagyok még. Ezt tudja ő is,mert egy személyesebb beszélgetés során olyan kérdéseket tett fel,amiben nem tudtam volna hazudni,mert simán levágta volna,hogy nem voltam senkivel,így nem akartam beégni.Elmondtam,hogy szűz vagyok.Meglepődött és mondta,hogy akkor várják még a megfelelő férfire, mert ilyen tisztességes nő ritka,nagyon szerencsés lesz az a pasi akinek a barátnője leszek.

Dicsér állandóan, "csinos vagy", "jól áll ez a póló" Minden változást észre vesz azt is pl "milyen jó lett most a szemöldököd" (sajnos kicsit megritkult így kénytelen vagyok kicsi kihúzni,de van hogy nem sikerül jól)


Tudja,hogy nekem a kutyák az életem és sokat kérdez róluk, illetve dicsér,hogy milyen sok mindent tudok róluk.Meg mondta nekem,hogy veszek egy kutyát,hogy hozzád vigyem nyíratni (kutyakozmetikus a szakmám, csak irodában dolgoztam)

Időnként benyögte,hogy "te lennél a barátnőm gondom nem lenne"

Mindig érdeklődik mit csináltam munka után,mik a programjaim hétvégére.

Vissza kérdezek én is mindig.


Akkor elkezdtem Badoo-n ismerkedni, ezt észre vette,meglátta a telefonomban mikor beszéltem vkivel. Rögtön na és találtál már lovagot a badoon? mondom most beszélgetek eggyel ez értelmesnek tűnik akkor rögtön jött,hogy nálam jobb pasi nincs,igen kicsit önimádó :D Meg hogy ne ismerkedjek ott,hanem inkább élőbe,töröljem is le. Srácot meg tiltsam :D Persze viccelődve.



Igazából szerintem tökre passzolunk,sok közös pontunk van.Amik fontosak. Nekem fontos,hogy ne dohányozzon a pasi,mert egyszerűen rosszul vagyok a szagától. Akkor ő is mondta undorodik a cigis lányoktól. Ő nem iszik,amolyan józan bolond,én szoktam inni,de mértékkel.

Zene stílusunk is egyezik.Gondolkodás módunk is nagyon hasonló.Nevetünk egymás viccein.Nyugodt típus,én is az vagyok. Konfliktus kerülő, én is.


Annyi mindenben passzolunk,hogy még egy sráccal se passzoltam így akikkel eddig randiztam. Hozzá még vonzódok is pluszban,nem csak a belső az ami teljesen lenyűgöz.Hanem kívül is megfog.


Én nagyon szeretnék tőle komolyat. De én félek lépni,persze a vérszívások közepette nekem is sok két értelmű szó,mondat hagyta el a számat.


Ja és mondta,hogy ha elmegyek innen nem baj ha össze jövünk,mert nem leszünk kollégák. De ezt is vérszívások közepette viccesen.


Egy barátnőm mondta,hogy azért a sok viccelődésnek vannak alapjai.


Ő neki is meséltem ezeket,azt mondta,hogy tuti akar tőlem vmit.Csak mivel szűz vagyok nem tudja,hogy álljon hozzám,mondom de eléggé közvetlen,nagyszájú,szerintem simán eltudna hívni kettesbe vhová.


Én azért elhívni randizni biztos nem fogom :D

Milyen lépéseket tegyek?


Vagy egyáltalán a leírásból tényleg az következik,hogy komolyat szeretne vagy csak egy kalandra megkapni? Netán semmit se akarna csak tényleg barátként tekint rám?


2016. máj. 14. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szépen elmeséled amit gondolsz,és megbeszéled vele
2016. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De az nem jó mert a nő nem mutathatja már ennél jobban ki, sőt még csak meg sem említheti a randi fogalmát. Ezt vagy a pasi hozza fel, vagy elengeded. Annyira nem fontos ott hogy passzoltok, ha nem hozza fel te igenis válts munkát sose keresd többet! Legyen eszed :D
2016. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem írtam,de már jövőhéttől nem melózok ott! :)


Kíváncsi leszek ír-e majd,ha annyira mondogatta,hogy nem szakadunk majd el egymástól,meg eljárkálunk ide-oda.

2016. máj. 14. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy ha már biztos a munkahely váltásod, akkor ez a kis akármicsoda ott fog megszűnni, épp amikor kiteszed a lábad az utolsó munkanapon, hidd el :) Van ez így.
2016. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pénteken volt az utolsó munkanapom,hát nem tudom majd kiderül idővel
2016. máj. 14. 16:56
 6/6 omba ***** válasza:
Csak nyugi, most tud csak kiderülni, hogy tényleg érdekled-e, vagy csak, mert kéznél voltál, szívesen hülyült veled.
2016. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!