Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik a magányos farkas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a magányos farkas típus, szerintetek?

Figyelt kérdés

Középkorú fickóként még soha nem volt családom, csak pár komoly kapcsolat. Sokszor érzem, hogy jó lenne egy társ kivel megoszthatnám az életem, de gondolataimban többször jutok arra, hogy jól érzem magam egyedül is. Sok fickó egyik oka amiért megnősül, hogy leszakadt anyától és kell aki kimossa a zoknit, főz rá, stb. Engem ez sem érint...

Mikor könnyítek magamon, még a társkereső oldalak sem érdekelnek..., és itt nem a szexre akarok kitérni.

Nos, vélemények, hozzászólások?



2016. máj. 15. 13:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%
Létezik, én is ilyen vagyok. Voltak kapcsolataim, rövidebbek, hosszabbak is, nem a megkeseredett sikertelen szűz beszél belőlem, ezzel a részével nincs gond. Nekem is vannak időszakaim, mikor nem mondanék nemet egy kapcsolatra, de a legtöbbször inkább úgy érzem, hogy a francnak sem hiányzik még egy plusz kötöttség a meglévők mellé.
2016. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
20%

Ha jó neked így miért bonyolítanád túl,míg nem érzed a társ hiányát,ha jó egyedül felébredned stb akkor még nem is állsz készen komoly kapcsolatra,feleségre -gyerekekre.

Kicsit önző dolog egyébként,talán nincs fejlett kompromisszumkészséged,vagy csak későn érő típus vagy. /N/

2016. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%
Határozottan igen. Ezt nőként mondom. Tapasztaltam. Igazából ezzel semmi baj nincs addig a pontig amíg valakit nem ámít az ellenkezőjével. Na az egy mocskos szemét, aljas tetű dolog.
2016. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
52%

Volt egy ismerősöm, aki 33 éves korában kiakadt. Előtte persze voltak komoly kapcsolatai, de valahogy mindig könnyebb volt neki inkább szakítani, mint magába néznie, változtatnia, vagy rendbehozni a dolgokat. Úgy érezte, hogy neki ne parancsoljon senki, hogy neki ne kelljen számotadni valakinek, ő nem lesz senki "papucsa"...


Aztán rádöbbent, hogy egyedül fog meghalni. Oké, lesznek haverok, akik a feleség elől hozzá menekülnek hétvégére, de hétköznap senki nem fog vele lenni, ha beteg lesz nem gondoskodik róla senki, nem lesz utódja.


Ez mintha egy villámcsapás jött az életébe. Voltak alkoholproblémái is. Nem is kevés. Ez amúgy olyan tipikus, legalábbis az én környezetemben, hogy aki 33+ fölött van férfi, nőtlen, az mind valamilyen szinten megissza a magáét. lehet hogy "csak" egy héten egyszer, de már ez is függőségnek minősül...


Szóval szerintem ez a magányos farkas duma sz**r... Az ember társasági lény, kell, hogy legyen neki párja, máskülönben olyan szomorú lesz az élete.


Az ismerősöm sztorijához visszatérve:

Mindig csak azt látta, hogy a körülötte lévő emberek házasodnak, gyermekük születik, közösen nyaralnak, sikerélményük lesz, stb. Ő meg valahogy mindig kimaradt ezekből. Kívülállónak érezte magát, és ez látszott is rajta. Aztán talált egy lányt, akit megkért, tavaly házasodtak és úgy tűnik nagyon boldog vele. :)

Ő mondta egyszer, hogy "Figyel haver! Elérhetsz bármit az életben, utazhatsz szép helyekre, tengerpartra, szigetre, szerezhetsz rengeteg pénzt, szexet, autót, de mind hiába, ha nincs kivel megosztanod az élményeidet, a drága cuccaidat és a vasárnapi ebéded!"

Sosem voltunk lelki társak, de erről valahogy szeretett beszélni! Úgy hiszem büszke magára, hogy mostmár más is van neki, nem csak a vagyon. :)

2016. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
Határozottan egyetértek veled kérdező. Én eddig úgy vettem észre kapcsolataim kapcsán, (melyek voltak hosszúak, rövidek is) hogy csak hátráltatnak céljaim elérésben általában közvetett módon. Több dologra kell koncentrálnom, ami rontja a hatékonyságot. Tituláljatok önzőnek, lehet.
2016. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
71%
#4 Inkább ez a társas lény dolog a szar, elcsépelt duma, a 7 milliárdból messze nem ugyanaz mindenkinek az igénye, sem kapcsolatok, sem semmi más terén.
2016. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
21%

Vannak férfiak, akiknek nem kell az, hogy felelősek legyenek másokért (ez esetben család, nej, rokonság). Ha saját magáról sem tud gondoskodni, akkor mégis minek család?? Nem mindenkinek való...


Válogass elvált nők közül, akiknek eszük ágában sincs újra férjhez menni. Így ha újabb probléma adódik, akkor elég szakítani, nem kell a problémákat megoldani, vagy kompromisszumot kötni... minek?? Óvd meg a komfortzónád, ne lépj ki belőle soha, és nem érhet atrocitás! ;) Csak légy kőkemény férfi! Mégis milyen férfi az, aki inkább problémamegoldó, minthogy lelépne egy szó nélkül?? Én megmondom: papucs! ;)

2016. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%

Én is ilyen vagyok kérdező.

Ugyan kapcsolatban vagyok, de ha egyszer vége lesz, nem akarok soha többé ilyen konvencionális kapcsolatot, csak és kizárólag szexkapcsolatokat.

Pompásan elvagyok egyedül és nem tűröm a korlátokat.

Ráadásul jól képzett vagyok, jól is keresek, sportolok, szóval még csak okom sincs, hogy megalkudjak.

El nem tudom képzelni, hogy mivel tudnak a nők másokat rávenni a házasságra...

2016. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%
Így van, van, aki nem vágyik családra, feleségre, nyugodtan lőj agyon érte. Igen, képzeld el, élvezem a személyes szabadságomat, és köszönöm szépen, remekül ellátom magamat, van egy rendezett házam, szép kocsim és nem állnak halmokban a koszos zoknik és gatyák. Abban a férfibetegségben sem szenvedek, hogy megfázva, lázasan magatehetetlenül fetrengek az ágyamban és segítség nélkül elpusztulok, de értékelem az aggodalmadat.
2016. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hozzászólásokat! Ment mindenkinek, még a "Szóval szerintem ez a magányos farkas duma sz**r..." írójának is a zöld új!

Meglepődtem a válaszok minőségén, ezért mégegyszer külön köszönet,

#1: - Belőlem sem a megkeseredett szűz beszél. :)

#2: - Szerintem elég fejlett a kompromisszum képességem, csak nem vagyok hajlandó bizonyos esetekben használni. Későn érő típus, 40 évesen? :)

#4: - Nem voltak problémáim az alkohollal, de másfél éve egy korty alkoholt sem ittam. (nemdohányzom)

#5: - Mióta elköltöztem az utolsó társamtól, azóta rendesen látszik rajtam az anyagi fejlődés, s van amit még nem is látnak...

#7: - Tudok magamról gondoskodni. Tíz évesen magamnak vasaltam az inget...

2016. máj. 15. 14:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!