Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos farkas típus vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos farkas típus vagyok. Az ilyeneknek, mint én, terhet jelenthet egy párkapcsolat, vagy belevágjak ha úgy adódik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 16:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amúgy.
2012. febr. 3. 16:20
 2/6 anonim ***** válasza:
most mi honnan tudjuk? ezt neked kell tudni...
2012. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont, te élted, te ismered magad.
2012. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én személyes tapasztalatból mondom,hogy a párkacsolat helyrehozhatja az életet,ha jól választasz! Veszteni valód nincs..20/f
2012. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lila nyuszi ***** válasza:
Miért lenne teher. Én is magányos típus vagyok, de ez semmit nem jelent. Nem ettől függ a szerelem.
2012. febr. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy igazi magányos farkas szereti az egyedüllétet innen a neve
2014. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!