Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik a magányos farkas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a magányos farkas típus, szerintetek?

Figyelt kérdés

Középkorú fickóként még soha nem volt családom, csak pár komoly kapcsolat. Sokszor érzem, hogy jó lenne egy társ kivel megoszthatnám az életem, de gondolataimban többször jutok arra, hogy jól érzem magam egyedül is. Sok fickó egyik oka amiért megnősül, hogy leszakadt anyától és kell aki kimossa a zoknit, főz rá, stb. Engem ez sem érint...

Mikor könnyítek magamon, még a társkereső oldalak sem érdekelnek..., és itt nem a szexre akarok kitérni.

Nos, vélemények, hozzászólások?



2016. máj. 15. 13:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó kettő: ti nem magányos farkasok vagytok, hanem jobb híján egyedül vagytok, mert nem jön össze semmi. Nem ugyanaz.
2017. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
34%
Igen van, mint pl. én. 19 éves vagyok és nem vágyom párkapcsolatra. Nem is fogok semmit sem tenni annak érdekében, hogy lehessen. Én tökéletesen elvagyok egyedül is.
2018. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
81%

Egy kapcsolat csak púp az ember hátán, ablakon kidobott pénz és idő. Később pedig úgy is le fog lépni a nő, csak idő kérdése, hogy mikor és kivel. :)

Ezért inkább maradjon mindenki csak egyedül. 38/F

2018. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
49%
4 es nem ertek egyet. Az ember tarsasagi leny, de te mindig is csak magadra szamithatsz. Neked kell tenned a sajat dolgaidert es sikeredert. Es a tarsasag sokszor jo de sok bullshit negativval is jar.
2018. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
0%
Létezhet, miért ne? Mindenki ugy él ahogy dönt. Javaslatom hogy nőzzél, apró kérdésekkel, aztán rehetsz a jó nőkrr is😂😁😂
2018. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!