Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tárkeresőn írjak vissza akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tárkeresőn írjak vissza akkor is, ha nem akarok semmit a pasitól?

Figyelt kérdés
Néha nehéz eldöntenem. Mert van olyan, aki nagyon kedveset ír, meg tök normális levelet, és nem szeretnék bunkó lenni, de áltatni sem akarom. Ilyenkor inkább ne is írjak vissza?
2016. máj. 15. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
De írj. Emberek vagyunk. Elmondod, hogy köszönöd a levelet, de nem ő az akit keresel. További sok sikert kívánsz neki. Ha bunkó ír, akkor ne írj. 26/f
2016. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen. Köszönd meg a megkeresést, és közöld, hogy nem őt keresed, sok sikert, bla-bla..., ha bunkó akkor is, hisz tegyük szebbé ezt a világot! ;)

41f.

2016. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp írj, legyen ennyi igényesség benned elsősorban magad felé. Ha bunkón reagál, ne foglalkozz vele, az nem a te hibád, te megtetted a magad részét, míg ha nem reagálsz, akkor nem tetted meg, és te vagy a bunkó.
2016. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Az sokkal bunkóbb, ha vár a válaszodra, te meg egy "köszi, de nem téged kereslek" szintű levélre sem méltatod, miután ő egy épkézláb levéllel megtisztelt.
2016. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Tök mindegy szerintem. Ez a szitu sacc az mint állás keresésnél, hogy írjon e vissza a cég mind a 200 jelentkezőnek. El van cseszve ez az egész online társkeresés.
2016. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Valamit írj azért. Nagyon rossz, ha nem kap választ az ember. Ha normális, akkor érteni fogja, hogy mi van, nem áltatja magát.
2016. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amit fordítva is elvárnál.
2016. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vagy ne írj semmit, vagy írd meg hogy mi nem tetszett. Online társkeresőn az udvariaskodás időpocsoékolás.
2016. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100000-ből 1 lány ha visszaírná azt h nem, de legyél kivétel és írd meg.
2016. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem válaszolhatsz azzal, amit már a többiek is mondtak, hogy nem szeretnél ismerkedni. Ha esetleg rákérdez miért, megmondhatod miért. Persze ez rosszul esik az embereknek. Ha elkezdenek kötekedni vagy piszkálódni bármikor megteheted, hogy nem válaszolsz többet vagy tiltasz. Nem esik jól a visszautasítás, de az sem helyénvaló hogy rengeteg emberre ráírnak és még csak választ sem kapnak.


Viszont én is megkérdezhetem tőled, mint aktív társkeresős nőtől, hogy mi alapján utasítasz el valakit? Engem komolyan érdekel ez. Szeretném tudni, mi velem a hiba. És a legtöbb nő csak úgy nem válaszol.

2016. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!