Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én miért akarok egyedül élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért akarok egyedül élni?

Figyelt kérdés

Nem is a kapcsolatokkal van bajom, hanem én nem szeretek valakivel túl sokat együtt lenni, egyszerűen szükségem van az egyedüllétre. Éppen ezért nem tudom elképzelni, hogy nekem valaha is családom legyen, vagy akár csak összeköltözzek valakivel...


Ez mennyire normális?


2016. máj. 2. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Ha 35 alatt, akkor teljesen normális :D

2016. máj. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, én pontosan ilyen vagyok.

Kb 10 éve, mióta elköltöztem otthonról elképzelni se tudom, hogy bárkivel összecuccoljak.

Van barátnőm, de nekem ez csak így működik: kell a szabadság és kész.

2016. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is jó egyedül. De már egyáltalán nem is keresem mások társaságát.
2016. máj. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!