Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyanokat érdeklek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyanokat érdeklek, akiktől én nem akarok semmit?

Figyelt kérdés
Nem a tipikus szépfiúkra bukok, akiknek pénze van meg izma és el vannak szállva maguktól. Olyan srácokkal szimpatizálok, akiknek van egyénisége, magabiztosak és intelligensek ( nem egyenlő a diplomással) ehelyett jött már a pénzes szépfiú, az aranyos de buta és aki magabiztosnak mutatja magát de első randin is meglátszott, hogy csak szerep és nincs semmi életcélja. A környezetem szépnek tart és magabiztos is vagyok, 2 munkahelyem van egyetem mellett és van egy stílusom, ami beszokott jönni a pasiknak viszont az a baj, hogy nem is nagyon találok olyat, aki nekem bejönne. Egy volt a hétvégén de ő meg spanyol volt és törte az angolt kicsit így ebből komolyabb nem lesz. Túl nagyok az elvárásaim?
2016. ápr. 26. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
2 munkahely egyetem mellett? Milyen munkahely az amiböl 2-öt is tudsz csinálni és még egyetem?
2016. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg egyszerüen pont olyanokat fogsz ki ennyi.
2016. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Részmunkaidős mindkettő. Az egyik napközben, mikor nincs előadásom éppen a másik meg hétvégente és este/éjszaka.
2016. ápr. 26. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom sokat nem teszel azért, hogy találj egy normális párt. Ha így van és tényleg a sültgalambot várod, akkor miért csodálkozol?
2016. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"stílusom, ami beszokott jönni a pasiknak"


Ha már ennyire művelt is intelligens vagy, megtanulhatnád, hogy az igekötőt és a segédigét nem írjuk egybe.

2016. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak arra tudok tippelni, hogy az a bejövős stílus, meg a talán túlzott magabiztosságod gondoskodik arról, hogy az általad vonzónak talált férfiaknak tökéletesen elmenjen a kedve a kezdeményezéstől.
2016. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki ennyit dolgozik meg tanul annak ideje sincs ismerkedni
2016. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy intelligensnek vagy túliskolázottnak gondolom magam? Azért írtam le, mert pörgősek a napjaim és nyilván nem tudnék olyannal lenni, akinek meg semmi életcélja csak punnyad a kanapén álló nap. Szabadidőm is van, mivel mint írtam ezek csak részmunkaidős állások. Az meg, hogy valaki nem önbizalom hiányos szerintem nem jelenti azt rögtön, hogy túlzásba esne de mindegy.
2016. ápr. 26. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!