Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van rá esély hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy legyen köztünk valami?

Figyelt kérdés
Párszor beszéltem egy lánnyal facebookon, nem ismerem személyesen ott bukkantam rá. Meglepően normálisan beszélt, sokszor hosszú többsoros válaszokat adott, és ő is kérdezett rólam, és nem ezt a tipikus pics* benyomást keltette bennem, hanem egy értelmes lányét ami valjuk be elég ritka. Viszont mindig én írtam rá, lehet nem érdeklem csak jó neveltetést kapott azért válaszol az üzeneteimre?

2016. máj. 16. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked: minden jól alakul, de te már kombinálsz negatívan "Viszont mindig én írtam rá, lehet nem érdeklem csak jó neveltetést kapott azért válaszol az üzeneteimre?"


Úgy tűnik a fiúkra is ugyanúgy jellemző a fantáziálgatás és a beleképzelés a dolgokba, mint a lányokra.


Igen van rá 50% esélyed.


Pl. én is sokáig beszélgettem jelenlegi párommal és csak utána kezdeményeztem csak beszélgetést. Na, erre mit lépsz? Lehet, hogy a csaj is ilyen, hogy szeretné, hogy az elején még te kezdeményezzél!

2016. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én általában alapból azoknál a lányoknál próbálkozok akikről már elsőre úgy tűnik, hogy normális neveltetést kaptak. És valóban nem egyszer előfordult már olyan, hogy egész biztatóan kommunikáltak, de a végén kiderült, hogy ez csak azért van, mert valami illedelmességhez hasonló indokból fakadóan nem mondták meg már az elején, hogy ha nem akarom pazarolni az időmet akkor inkább írkáljak más lánynak, mert velük nem sokra fogok jutni. Szóval benne lehet ez is a dologban. Aztán az is lehet, hogy veled párhuzamban még van négy srác akikkel hasonlóan beszélget. És épp elég neki mindre válaszolgatni, nem, hogy még ő kezdjen írkálni. Futottam, már bele ilyenbe is. Persze nem kizárt az sem, hogy szimplán csak elvárja, hogy te érdeklődj iránta az elején. Erre tőle fogsz választ kapni.
2016. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!