Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki tetszik, de most van pasija. Ő csak barátnak tart, (gondolom mert van pasija) de én többet szeretnék, van rá esély hogy amikor szakítanak legyen köztünk több, vagy ha most csak barátnak tart mindig annak fog?

Figyelt kérdés

Pont rosszkor ismertem meg, akkor amikor kialakulóban volt a kapcsolata, de én ezt nem tudtam aztán sokat beszélgettünk és oda lettem érte..

Mai napig beszélő viszonyban vagyunk, lassan kezdem én is elfogadni, hogy csak barátság, de azért még mindig többet akarnék.



2014. júl. 31. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne rontsd el neki.
2014. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak időpocsékolás az ilyenre várni, én is voltam ebben a helyzetben, és nem érte meg.
2014. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elég kicsi rá az esély
2014. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom elrontani a mostani kapcsolatát, és nem fogok karba tett kézzel sem várni rá. Ugyanúgy ismerkedek mintha nem lenne, csak majd ha szabad lesz és éppen nincs senkim, ráhajtok. Igazából a kérdés főleg arra irányult, ha most csak barátként tekint ez örökre így fog maradni vagy azért tekint barátnak, mert most van kapcsolata?
2014. júl. 31. 17:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezen még ráérsz gondolkodni.
2014. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Karba tett kézbe"- úgy érted ölbe tett kézzel!:D

Egyébként sajnálom de nincs esélyed nála, nem éri meg várni rá! Főleg , hogy már elkönyvelt barátnak

2014. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*kézzel
2014. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elfoglaltál egy státuszt. Barát. Ha fentebbről indultál volna, talán...na és ha annyira megfogta volna benned valami , már rég a tied lenne.
2014. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is vártam már erre, de soha nem akart véget érni a sor. :-)
2014. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Hülyeség, nem foglaltál el semmilyen státuszt, amin ne tudnál változtatni. Az is hülyeség, hogy ha van valakije, nem hajtasz rá. A párkeresés harc! El kell vennni, akit el lehet venni, mert ha el lehet venni, nem érdemli meg a mostani barátja. Ha a tied lesz valaki, neked is egyfolytában e legjobb formádat kell hozni, hogy szerelemben tartsd, és ne vegyék el tőled.
2014. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!