Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zlatan17 kérdése:

Van egy lány akibe bele zúgtam voltam vele moziba de sztem csak azthitte barátilag hívtam el. egyre többet beszéltem vele és eggyik nap elhivtam sétálni és akkor azt mondta h ez nem müködne köztünk. semmi esély h legyen ebböl valami?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
nein nein nein!!
2015. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe lehet valakit úgy randira hívni, hogy azt hiszi, hogy csak barátilag teszed??? Basszus, legyél egyértelmű, mondd meg neki már az elején, hogy érdeklődsz iránta. Akkor nincs félreértés.
2015. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
mondd el neki h mit gondolsz róla. és h a mozi nem csak szimpla baráti filmnézés volt. ;)
2015. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!