Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az elterjedve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az elterjedve a férfiak között hogy a nőknek a pénz a fontos, amikor az élet nagyon nem ezt mutatja?

Figyelt kérdés

Azért a lakosság kb. 20% tartozik a pénzes jómódú, esetleg gazdag réteghez, mégis azért a legtöbb pasinak van barátnője, felesége, élettársa.

Nekem elég nagy szerencsére a baráti köröm. És egy két kivételével minden férfinak van barátnője, pedig nagyon nem pénzes réteghez tartoznak.

Van közöttük munkanélküli is, ahol a nő tartja el a pasit, van hitel csapdában lévő, eladósodott pasi is, ahol a barátnője mellette van.

Múltkor az egyik barátom jött oda hozzánk a barátnőjével, hogy fogadjuk be , mert a bank elvette a lakásást. És a nő mellette maradt, együtt küzdötték át a nehézségeket. Én sem vagyok gazdag, nettó 120 körül keresek mégis mindig volt barátnőm.

Nyilván vannak pénzes nők, ismerek én is nem is egyet, de ez azért a jóval kisebb réteg.


2016. máj. 12. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Mert valamire fogniuk kell a sikertelenségüket.
2016. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ehh, mindjárt jönnek a nőgyülölők fröcsögni...

Amúgy szerintem akik között ez terjed, ők

a, rossz helyen keresgélnek, és valóban ezt tapasztalják (ők maguk is felszínesek, és csak a "jónőkre" mennek, márpedig bizonyos típusú "jónőknek" ára van... ezt kellene elfogadni, hogy amíg én férfiként csak a testre megyek, arra az a válasz, hogy akkor ő nőként csak a pénzre/jól szituáltságra fog menni. És tudod mit, megteheti, mert igenis fog találni olyat, aki megadja neki: mindkét fél megkapja, amit akar, és kész. Ezekben az esetekben mindkét fél felszínes, de valamiért csak nőre megy a fújolás... x))

b, alapból sikertelenek a nőknél, de nem tudják/nem akarják tudni a valódi okát, és egyszerűbb ráhúzni azt, hogy a nők a sz.rok.

2016. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Akkor visszakérdezek: Miért ban elterjedve a nők között, hogy a pasik csak a szexre mennek, amikor a környezetemben a legtöbb nőnek van barátja, férje, stb. Mégis minden nap 100 x ezt olvasom itten. Biztos azért, mert ezek mind férfigyűlölö lúzernők, akik ezzel magyarázzák sikertelenségüket, nem igaz?
2016. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, nem csak és kizárólag a pénz számít, de benne van a pakliban.


Ha ugyanannak az átlagos férfinak először adnának 120 ezer forint nettó fizetést, hogy éljen úgy 1 évig, majd pedig adnánk neki a második évtől 320 ezer forint nettő fizetést, én azt gondolom hogy sikeresebb lenne a nőknél több pénzzel. Akár több partnere lenne, akár könnyebben szedne fel nőket, akár könnyebben találna tartós kapcsolatot.


Oké, nem csak a pénz számít világos. De ne hazudjuk már azt, hogy egyáltalán nem számít.

2016. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
külsőségeknek való megfelelési kényszer
2016. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert kell a sikertelenséget valamire kenni. Én sokáig úgy gondoltam nem nézek jól ki, és arra fogtam, közben meg csak mafla vagyok nem merem megszólítani a nőket, sokszor nem jön össze jól a kommunikáció velük. Nem a pénz miatt, nem kinézet miatt, nem autó miatt, nem lakás miatt, hanem az én bénázásom miatt. Csak sajnos kevés ember látja objektíven a saját hibáit, hiányosságait. Erről ennyit:)
2016. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

3,


azért, mert szexet könnyű találni, igazi érdeklődést meg elvétve. az, hogy van barátom, nem jelenti azt, hogy nem estem előtte százszor pofára (másokkal).


egyébként engem nem zavar, amíg nem hazudnak szerelmet.

2016. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Előző vagyok 4 esnek egyébként igaza van, ha nem is közvetlenűl de kicsit számít a pénz. Például 120 ból csak otthon ülni lehet, 300 ból mehet az illető minden felé, és jobban tud ismerkedni. De ritka az hogy a nő azt nézze mennyit keres a férfi.

33f

2016. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

"Akkor visszakérdezek: Miért ban elterjedve a nők között, hogy a pasik csak a szexre mennek, amikor a környezetemben a legtöbb nőnek van barátja, férje, stb. Mégis minden nap 100 x ezt olvasom itten. Biztos azért, mert ezek mind férfigyűlölö lúzernők, akik ezzel magyarázzák sikertelenségüket, nem igaz?"

Tudod mit? Igen. Azok a nők, akik között ez van elterjedve, szintén

a, rossz helyen keresgélnek: nyilván azok panaszkodnak erre, akik nem csak szexet akarnak, de ezt kapják. Miért? Mert gyökér módon aláfekszenek az első pasinak vmi bulin, aztán csodálkoznak, h csak erre kellettek... igenis lúzernők (nyilván létezik már helyzet is, csak most ez az egy tipikusat emeltem ki).

2016. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én azóta nem tapasztalom ezt az anyagiasságot a nők részéről, mióta megkeresem a 300-350 nettót.

Azóta csak a magasságot érzem kizáró oknak.

Kicsit tartok tőle, hogy ha 180 lennék holnaptól, akkor sem változna a megítélésem, de ettől csak rosszabbul érzem magam...

2016. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!