Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért vannak óriási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért vannak óriási elvárásaik a Nőknek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 16:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Nincs nagy elvárásom, hozzám hasonlót keresek, de már nehezen tudok bízni. Így egyedül vagyok.
2016. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
mert férfi többlet van és megtehetik ennyi
2016. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

Nem hinnem, higy a stabil egzisztencia es a kieegyensulyozott szemelyiseg, illetve a csalad (gyerek) akarasa olyan nagy elvaras lenne.



25 F

2016. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%

Ne viccelj mar. Manapsag vannak magas elvarasaik a noknek? 1000 evvel ezelott egy medvet le kellett tudni gyozni, jo eroben kellett lenni, batornak kellett lenni es meg egy csomo ferfias dolog.


Manapsag eleg ha a fodrasz belovi a serot, van egy szep furdoszobad meg fenykepezod a facebookos kepekhez. Lehetsz teljesen eletkeptelen ha jo vagy a facebookon vagy akkor a nok is tapadnak rad. Mi a nehez ebben? Csak kozmetikus, fordrasz es alacsony onbecsules kerdese.

2016. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
14%
Mert sokkal több a férfi, mint a nő, így megtehetik.
2016. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Az én elvárásaim külsőre nem vonatkoztak.Tetsszen nekem.Belsőre tüzes jelleműt kerestem,mint amilyen én vagyok.Aki szeret élni.Becsületes embert,aki érzelmes is és iskola nem számított,de értelem igen.Nagyjából ennyi.
2016. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező nem írnád le, hogy szerinted mik ezek a teljesíthetetlen elvárások? Komolyan érdekelne, mert ilyen kérdéseknél ezt sose írják le, így honnan tudnánk, hogy szerinted mi a baj.
2016. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Jól ápoltság,tisztaság,vicces,fogadjon el olyannak amilyen vagyok,szeresse az életformámat,mert ha nem tudja elfogadni akkor le is út fel is (kutyázás,mielőtt vki nagyon nagy dolgokra gondolna), ne cigizzen,mert nem bírom elviselni vkin a cigi szagot,legyen 10-15 cm-el legalább magasabb,ha egy kisebb magassarkút felveszek ne legyen kisebb(engem nem zavarna,de az alacsony pasikat zavarja ha kisebbek a nőknél)

Ne legyen kövér,engem az taszít.

Mellesleg szeretek sokat kirándulni a természetben, nem lenne túl jó ha fél óra után már mentőt kéne hívnom,mert megfullad csóri,nem bírja a túrát.


Szerintem ezek nem nagy elvárások. Mindenki a saját életéhez szeretne párt találni,hogy bele passzoljon.

Hiszen aki nem illik a képbe azzal nem lehet az ember boldog!


23/L

2016. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

Honnan szeditek, hogy annyival több férfi van, mint nő?

A KSH szerint a 15-39 éves korosztályban 968 férfira jut egy nő. Ez nem olyan eszeveszett különbség.


Valószínűleg ezer férfinként mind a 32 őslúzer itt írja a kérdéseit, és hibáztat mindent és mindenkit magán kívül a sikertelenségéért.

2016. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%

hoztak egy szintet, erre a sok idióta pasi megugrotta. Erre a nők emeltek a szinten. volt egy kis rostálódás, de az idióta pasik egy része átjutott.


Aztán a nők eljátszották ezt még párszor, most olyan magasan van a szint, hogy a pasik 80%a nem tudja megugrani, egy részük nem is szenved vele.

2016. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!