Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan törölnöm kell magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan törölnöm kell magamat társkeresőről, mert a férfiak nem fogják fel a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok, akire nem vonatkozik, az ne is írjon.

Benne van az adatlapomban világosan, hogy mennyi idős srácok jöhetnek nálam szóba, de folyton írogat egy csomó 15-20 évvel idősebb pasi, nem csak szex miatt, komoly kapcsolat céljából is, de nem igaz, hogy nem értik meg, hogy nem vágyom ilyen idős emberekre, mármint akik tőlem ennyivel idősebbek, mert totál nem vonzóak számomra.


Valakinek van erre valami módszere?

20 L


2016. máj. 17. 18:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudod csinálni, hogy manuálisan törölgeted és tiltod őket.
2016. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy figyelmen kívül kell hagyni őket, mint azokat, akik szexet akarnak. Nem veszik a fáradtságot, hogy elolvassák a lapodat, így nem tudják kinek írnak. Látják, h van vlmi liba aki tetszik nekik (elnézést a "libázásért", de amíg meg nem ismer, sajnos csak az vagy neki) és ráírnak.
2016. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
15%
Nagy probléma nem rájuk írni? Vagy törölni azt az 5 üzenetet amit kapsz tőlük? Én aki komolyan veszem a társkeresőt fiu létemre mindig én szívok mert nekemmár senkise hisz mert van pár gyökér akik elbasszák, a lányok meg problémáznak egy 5 kattintásos dologból.
2016. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
36%
Én nem értem miért vagy ezen kiakadva. De jó. Töröld ezeket az üzeneteket, ennyi a megoldás.
2016. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Kérdés, hogy miért vagy fent? Lenne módod, lehetőséged élőben is ismerkedni? Ha igen, felesleges fent lenni. Ha nem, akkor meg tiltod aztán csá.
2016. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%
Mindig hibáztatják a fiukat mikor ott aza sok normális aki jól használja a társkeresőt, ránk meg szarnak, ugyhogy töröld magad és legyél egyedül kívánom neked.
2016. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Azért vagyok fent, mert nem járok nagyon bulizni és hasonlók.


És igen, nagyon zavar, mert mindig kapok egy halom levelet, és semmi kedvem kiszűrögetni, hogy akkor most mennyi normális van közöttük.

2016. máj. 17. 18:52
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyan társkeresőt használj, ami kor alapján szűr. Tehát eleve nem is találhat rád, ha ő nem az általad meghatározott intervallumban van.
2016. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
25%
Melyik oldal? Kérdeztem privátban is kérdező, de nem válaszoltál ott.
2016. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Ezek azt hiszik, hogy velük majd hátha kivételt teszel a két szép szemük miatt. Undorítóak az ilyen alakok.
2016. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!